category-icon

Browersowanie 13 sierpnia

35 km
3 h 12 min
30 m
Puławy

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2019-08-13
Puławy
category-icon
35 km
30 m
20 m
Łatwy
3 h 12 min
3/6
Relacja Kazia

Na łąkach pojawili się: Pawełł, Leon, Andrzej, Wysoki, Goluś, Morda, Sławek oraz kazio.
Tego dnia wybrano trasę po płaskim, a celem były zapiekanki z Piekarni Pod Gruszą. Trasa była nietypowa jak na kierunek Gołąb, gdyż ze względu na rozjeżdżoną drogę przy torach grupa pojechała ulicą Dęblińska w stronę Dęblina. Następnie skręcono w Aleję Miłości i po dojechaniu do torów grupa skręciła w lewo. Tam po chwili dojechano do drogi z nowo położoną nawierzchnią, dzięki której przejazd do piekarni w Gołębiu był bardzo szybki i trzeba było czekać na otwarcie piekarni. Ale Browersi nie czekali bezczynnie.. Zapiekanki jak zwykle okazały się rewelacyjne, a niektórzy wzięli nawet po dwa.
Droga powrotna powiodła trasą, którą starano się wcześniej ominąć. Browersi pojechali lasem wzdłuż torów, gdzie koła rowerów zapadały się w rozjeżdżonej ziemi.
Zakończenie przebiegło w bardzo udany sposób.

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Kazimierz Dolny
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Kazimierz Dolny

Turystyczna mapa "Kazimierz Dolny" i okolic w świetnej skali 1:35 000. Znaleźć na niej można wszystkie ważne dla turysty informacje z tych pięknych terenów dotyczące nie tylko cennych zabytków, ale i tras pieszych, rowerowych, rezerwatów przyrodniczych i parków krajobrazowych. Mapa zawiera aktualną infrastrukturę turystyczną. Mapa swoim zasięgiem obejmuje także Kazimierski Park Krajobrazowy, Nałęczów i Puławy.