Brenna - Górki, rowerem wzdłuż rzeki

Dodano 21 października 2012 przez aplikację Android
Brenna - Górki, rowerem wzdłuż rzeki
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

15216
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.7
 • Dystans: 19,2 km
 • Czas trwania: 2 h 9 min
 • Średnia prędkość: 8,92 km/h
 • Przewyższenie: 124 m
 • Suma podejść: 669 m
 • Suma zejść: 711 m
 • Data: 21 października 2012
 • Lokalizacja: Polska, śląskie, Brenna
89572
Ścieżka wzdłuż Brennicy
89573
Ścieżka wzdłuż Brennicy
89574
Park Turystyki w Brennej Centrum
Piękne, brukowane kostką alejki, snujące się przez dobrze zachowane połacie zieleni są dobrze oświetlone, a ławki przy nich pozwalają usiąść i odpocząć. Możemy podziwiać nowe drzewka i krzewy, oraz skalniaki i kwietniki, których spora ilość ozdabia cały park. Ciekawie wyglądają również dopasowane stylem architektonicznym do całości projektu, a także charakteru miejscowości budki gastronomiczne oraz stoiska dla twórców ludowych.
89575
Pole do gry w mini golfa
W sezonie wiosenno – letnim za Amfiteatrem i punktami gastronomicznymi działa pole do mini – golfa. Dołki, w których gracze zdobywać mogą punkty wykonane są z drewna, współgrając stylowo i kolorystycznie z charakterem całego parku oraz pokryte sztuczną trawą. Każdy z 18 elementów ma różne przeszkody i konfiguracje, dzięki czemu gra nigdy nie stanie się nudna. Oczywiście Park posiada niezbędne zaplecze, by każdy, kto zechce mógł w wolnej chwili zagrać. Wypożyczyć można kije golfowe, piłeczki, a także torbę wraz z wózkiem, dzięki którym wygodnie będzie przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi elementami konstrukcji.
89576
Park linowy "Orla Perć"
Najnowszą i największą atrakcją Brennej jest Park Linowy „Orla Perć”. Największą …- nie tylko ze względu na wysokość – przeszkody umieszczone są na 18-metrowych palach, ale największą atrakcją – bo przyciąga zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych; osoby indywidualne i całe grupy.
89577
Kościół parafialny Wszystkich Świętych w Górkach Wielkich.
Parafia Rzymskokatolicka pw. Wszystkich Świętych w Górkach Wielkich.
89578
Zespół Szkół Publicznych w Górkach Wielkich
Piękne jesienne popołudnie i krótka wycieczka rowerem wzdłuż Brennicy z Brennej Centrum do Górek Wielkich.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Śląski
Beskid Śląski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Beskidu Śląskiego obejmuje tereny od Skoczowa i Bielska-Białej na północy po Worek Raczański na południu oraz Żywiec na wschodzie i Jabłonków (Czechy) na zachodzie. Beskid Śląski to góry o dużych wysokościach względnych, jednak dobrze poznane...

Mapa Beskid Żywiecki
Beskid Żywiecki - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Beskidu Żywieckiego, z Babiogórskim Parkiem Narodowym i najwyższym szczytem - Babią Górą (1725 m n.p.m.). Na mapie znajduje się część Beskidu Śląskiego - sięgając na zachodzie po miejscowości Istebna i Jaworzynka, czyli miejsce styku granic...

Mapa Beskid Śląski - dla wymagających
Beskid Śląski - dla wymagających - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje obszar bardzo popularnego i często odwiedzanego zakątka Beskidów, jakim jest Beskid Śląski. Zasięg Beskidu Śląskiego mapy wyznacza tereny od Skoczowa i Bielska-Białej na północy po Jaworzynkę i Zwardoń na południu oraz Węgierską Górę...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Tagi
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.