Bieg do Parku Oruńskiego

Dodano 21 lutego 2011 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

1988
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 1.5
 • Dystans: 5,7 km
 • Przewyższenie: 58,67 m
 • Suma podejść: 23,43 m
 • Suma zejść: 74,78 m
 • Data: 21 lutego 2011
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Borkowo Łostowickie
2971
Park Oróński
obiekt przyrodniczy - park oruński
Kościół - Stary piękny kościół na Oruni Gościnnej, jego dzwony nadal grają różne melodie np. Panie Janie co może umilić czas w trakcie treningu ;)
Trasa zaczyna się na osiedli Cztery Pory Roku, następnie skręcając w obłożoną betonową kładką ulicę wiedzie na polne drogi mijając ulicę Niepołomicką wbiega się na staw retencyjny, następnie polną ścieżką w górę osiedla Moje Marzenie, skręcając w prawo i zbiegając z w miarę stromego zbocza, mijamy następny zbiornik retencyjny i biegnąc polną drogą wzdłuż kanaliku, finishując w starym pięknym i zadbanym parku Oruńskim założonym przez krzyżaków, robimy kółko wokół parku podziwiając jego piękno.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Gdańsk. Plan miasta
Gdańsk. Plan miasta - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Na planie zaznaczono wszystkie aktualne ulice, kina, teatry, ośrodki kultury, urzędy, stacje benzynowe, noclegi, restauracje, układ komunikacji. Oprócz spisu ulic są tu ważniejsze informacje dotyczące Gdańska oraz opis ciekawych miejsc.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.