Best Friends - drugie starcie

Dodano 26 października 2023 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

330606
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 1000 km
 • Przewyższenie: 331,75 m
 • Suma podejść: 1 562,68 m
 • Suma zejść: 1 566,42 m
 • Data: 15 listopada 2023
1737851
START
Startujemy na deptaku w Jastrzębiu-Zdroju
1737852
Wrocław
Wrocławski rynek to całkiem fajne miejsce na wspólne spotkanie - ale jeśli to jeszcze za wcześnie - ruszaj dalej
1737853
Leszno
Leszno to też niezłe miejsce na spotkanie. Czy wiesz, że Leszno herb otrzymało od Rafała Leszczyńskiego po uzyskaniu praw miejskich w 1547 roku. Herb ten przedstawiał na dwudzielnej tarczy: w prawej (heraldycznie) części niecały łeb byka z kółkiem w nozdrzach, w lewej topór zwrócony na lewo. Herbem powstałym z połączenia herbu Wieniawa Leszczyńskich i herbu Topór Tęczyńskich posługiwano się do 1738 roku.
1737854
Poznań
Czy wiesz, że Poznań to jedno z najstarszych Polskich miast. Pierwszy znany zapis znajduje się w kronice Thietmara pod rokiem 970 w formie episcopus Posnaniensis.
1737855
Księże Młyny
A może by tak spotkać się w oddali od wielkich miast za to w środku naszego serca?
1737856
Warszawa
Nic dodać, nic ująć - po prostu Stolica!
Warto tu spróbować się spotkać ale warto też pomaszerować dalej
1737857
Włoszczowa
Włoszczowa to także jedna ze starszych polskich miejscowości:
Pierwsza wzmianka o Włoszczowie pochodzi z roku 1154. Wówczas Henryk Sandomierski przekazał miejscowość o nazwie Vloszcova Joannitom z Zagości.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Wokół Babiej Góry
Wokół Babiej Góry - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa prezentuje okolice Babiej Góry, zarówno po stronie polskiej, jak i słowackiej. Zasięg mapy wyznaczają: Sucha Beskidzka i Zembrzyce na północy, Tvrdosin (Twardoszyn) na południu, Jeleśnia na zachodzie, Jordanów i Czarny Dunajec na...

Mapa Wielka Sowa
Wielka Sowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wielka Sowa to najbadziej popularny i najliczniej odwiedzany szczyt w Górach Sowich, jednocześnie jest to również najwyższy szczyt tego pasma Sudetów - 1015 m. n.p.m. Na szczycie Wielkiej Sowy odbywają się różne imprezy, zloty czy pikniki. Mapa...

Mapa Śnieżnik i Międzygórze
Śnieżnik i Międzygórze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje obszar Masywu Śnieżnika. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych. W miejscowościach opisano nazwy głównych ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych,...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.