1. Parking przy Oswalda Balzera(pobliże PKS) - Wieka Krokiew (wejście na Drogę pod Reglami - szlak czarny)
szlak : kawałek Oswalda Balzera, później Drogą Na Bystre i od Ronda Jana Pawła II ul. Bronisława Czecha aż do skoczni (czas przejścia: 30 min ; długość odcinka: 1,5 km ,
2. skocznia - Dolina Białego (wejście do TPN)
szlak : czarny (czas przejścia: 20 min ; długość odcinka: 1 km ,
3. wejście do TPN - Dolina Białego (górne piętro)
szlak : żółty (czas przejścia: 75 min ; długość odcinka: 2,6 km ,
4. Dolina Białego (górne piętro) - Czerwona Przełęcz
szlak : czarny (Ściezka Nad Reglami) (czas przejścia: 15 min ; długość odcinka: 0,5 km ,
5. Czerwona Przełęcz - Sarnia Skała
szlak : czarny (czas przejścia: 10 min ; długość odcinka: 0,3 km ,
6. Sarnia Skała - Czerwona Przełęcz
szlak : czarny (czas przejścia: 10 min ; długość odcinka: 0,3 km ,
7. Czerwona Przełęcz - Polana Strążyska
szlak : czarny (Ściezka Nad Reglami) (czas przejścia: 35 min ; długość odcinka: 1,1 km ,
8. Polana Strążyska - Przełęcz w Grzybowcu
szlak : czarny (Ściezka Nad Reglami) (czas przejścia: 50 min ; długość odcinka: 1,3 km ,
9. Przełęcz w Grzybowcu - Wielka Polana Małołącka
szlak : czarny (Ściezka Nad Reglami) (czas przejścia: 30 min ; długość odcinka: 1,1 km ,
10. Wielka Polana Małołącka - Przysłop Miętusi
szlak : czarny (Ściezka Nad Reglami) (czas przejścia: 15 min ; długość odcinka: 0,9 km ,
11. Przysłop Miętusi - Małołączniak
szlak : niebieski (czas przejścia: 180 min ; długość odcinka: 4,3 km ,
12. Małołączniak - Kondracka Kopa
szlak : czerwony (czas przejścia: 25 min ; długość odcinka: 1,1 km ,
13. Kondracka Kopa - Kondracka Przełęcz
szlak : żółty (czas przejścia: 45 min ; długość odcinka: 1,2 km ,
14. Kondracka Przełęcz - Schronisko PTTK na Hali Kondratowej
szlak : niebieski (czas przejścia: 60 min ; długość odcinka: 1,8 km ,
15. Schronisko PTTK na Hali Kondratowej - Kuźnice
szlak : niebieski (czas przejścia: 75 min ; długość odcinka: 3,5 km ,
16. Kuźnice - Kuźnicka Polana
szlak : czerwony (czas przejścia: 10 min ; długość odcinka: 0,9 km ,
17. Kuźnicka Polana - parking przy Oswalda Balzera
(czas przejścia: 30 min ; długość odcinka: 1,2 km ,
szczegóły wycieczki pod linkiem:
http://mojoutdoor.manifo.com/gorskie/134
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce
Skomentuj