1. Parking przy Oswalda Balzera(pobliże PKS) - Kuźnicka Polana
Balzera - Karłowicza- Bulwary Słowackiego w kierunku Nosala (czas przejścia: 15 min ; długość odcinka: 1 km ,
2. Kuźnicka Polana - Kuźnice
szlak : czrny (drogą) (czas przejścia: 15 min ; długość odcinka: 1 km ,
3. Kuźnice - Hotel Górski na Kalatówkach
szlak : niebieski (czas przejścia: 50 min ; długość odcinka: 1,6 km ,
4. Hotel Górski na Kalatówkach - Schronisko na Hali Kondratowej
szlak : niebieski (czas przejścia: 60 min ; długość odcinka: 2 km ,
5. Schronisko na Hali Kondratowej - Kondracka Przełęcz
szlak : niebieski (czas przejścia: 75 min ; długość odcinka: 1,8 km ,
6. Kondracka Przełęcz - Giewont
szlak : niebieski (czas przejścia: 40 min ; długość odcinka: 0,6 km ,
7. Giewont - Kondracka Przełęcz
szlak : niebieski (czas przejścia: 25 min ; długość odcinka: 0,6 km ,
8. Kondracka Przełęcz - Kopa Kondracka
szlak : żółty (czas przejścia: 60 min ; długość odcinka: 1,2 km ,
9. Kopa Kondracka - Małołączniak
szlak : czerwony (czas przejścia: 35 min ; długość odcinka: 1,1 km ,
10. Małołączniak - Krzesanica
szlak : czerwony (czas przejścia: 20 min ; długość odcinka: 0,9 km ,
11. Krzesanica - Ciemniak
szlak : czerwony (czas przejścia: 15 min ; długość odcinka: 0,6 km ,
12. Ciemniak - Chuda Przełączka
szlak : czerwony (czas przejścia: 30 min ; długość odcinka: 1,1 km ,
13. Chuda Przełączka - Cudakowa Polana
szlak : czerwony (czas przejścia: 160 min ; długość odcinka: 4 km ,
14. Cudakowa Polana - Kiry
szlak : zielony (czas przejścia: 15 min ; długość odcinka: 1,3 km ,
15. Kiry - Wielka Krokiew
szlak : czarny (Droga pod Reglami) (czas przejścia: 150 min ; długość odcinka: 8 km ,
16. Wielka Krokiew - powrót na parking
szlak : Bronisława Czecha, później Drogą Na Bystre, kawałek Oswalda Balzera (czas przejścia: 30 min ; długość odcinka: 1,5 km ,
szczegóły tej konkretnej wycieczki pod linkiem:
http://mojoutdoor.manifo.com/gorskie/120
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce
Skomentuj