#2 Rodzinny rajd rowerowy "Wilkszyn na rowery" 2021

Dodano 9 sierpnia 2021 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

223712
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.3
 • Dystans: 25,0 km
 • Czas trwania: 3 h 41 min
 • Średnia prędkość: 6,77 km/h
 • Przewyższenie: 40,4 m
 • Suma podejść: 262,37 m
 • Suma zejść: 264,17 m
 • Data: 15 sierpnia 2021
 • Lokalizacja: Wilkszyn
W niedzielę, 15 sierpnia zapraszamy wszystkich fanów rowerowych wyzwań do wzięcia udziału w II rodzinnym rajdzie rowerowym.
W tym roku Wilkszyn wyrusza w drogę wraz z Brzezinką Średzką. Wspólnie pokonamy 25 km trasę, która w większości prowadzi zielonym szlakiem rowerowym z sieci Miękińskich Tras Rowerowych.
Ruszamy o godz. 14.00 spod Orlika w Wilkszynie. Grupa z Brzezinki Średzkiej i Brzeziny spotyka się pod kościołem w Brzezince Średzkiej i startuje również o godz 14.00. Obie grupy spotkają się na 6 km trasy. Wspólnie udajemy się do Wojnowic gdzie planowane jest ognisko z bezpłatnym poczęstunkiem, o który zadbał Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini. Dla chętnych - zwiedzanie zamku na wodzie. Na koniec wspólny powrót do miejsca startu ok. godz. 19.00. Gwarantujemy świetną atmosferę, trasę omijającą drogi z ruchem samochodowym, przejazd leśnymi drogami i ścieżkami, podziwianie pięknej otaczającej przyrody, nowe znajomości i przede wszystkim zdrowe spędzenie wolnego czasu.
Więcej informacji www.wilkszyn.info

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Bliskie okolice Wrocławia. Część południowo-zachodnia
Bliskie okolice Wrocławia. Część południowo-zachodnia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wrocławia i okolic na wschodzie sięga po centrum Wrocławia, na zachodzie do Środy Śląskiej, południowa granica określona jest przez wsie Słupice, Kełczyn, Oleszna, Radzików, północna przez Ligotę Piękną, Gosławice i Brodno. Jest...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.