morowy

Trasy dodane (7)
Trasy ulubione (0)
Informacje użytkownika
Brak tras
Imię i nazwisko Michał
Wiek 54
Płeć mężczyzna
Miejsce zamieszkania Chorzów
O mnie Logo mojego bloga (http://rower50plus.blogspot.com) proszę traktować jako koniec ograniczeń po pięćdziesiątce. Zaliczam się do grona ludzi 50+ i postanowiłem coś z tym zrobić – i to co robię naprawdę fajnie działa i daje satysfakcję, tym bardziej jeśli mogę się tym wszystkim podzielić z innymi.
Strona WWW Przejdź na stronę www

Komentarze

Zaloguj się , aby móc dodawać komentarze.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.