Wiek:32
Płeć:Mężczyzna
Www:Otwórz stronę
O mnie:Pracuję w Niemczech jako opiekun, wiąże się to z częstymi przejazdami z Wrocławia. Do tej pory jeździłem pociągami albo autobusami. Jednak postanowiłem, że w najbliższym czasie jak wrócę do domu wyrobię sobie prawo jazdy i kupię auto.
