besttext

Trasy dodane (3)
Trasy ulubione (0)
Informacje użytkownika
Brak tras
Imię i nazwisko Daniel Korcz
Wiek 43
Płeć mężczyzna
Miejsce zamieszkania Jaworzno
O mnie Zawodowo prowadzę biuro tłumaczeń Best Text. Firma specjalizuje się w tłumaczeniach tekstów naukowych i technicznych. Przekłady przysięgłe i zwykłe. Korekta tekstów przez native speakerów. Szeroka gama par językowych. Prywatnie trenuję triatlon około 2 godziny dziennie. Gram też turniejowo w szachy.
Adres e-mail biuro@besttext.pl
Strona WWW Przejdź na stronę www
Odbiornik GPS: Garmin Fenix 3 HR
Model telefonu: Huawei P9 Lite
Sport triatlon (pływanie + kolarstwo + bieg), szachy
Hobby język angielski, tłumaczenia, przyroda, sztuka
Motto Everybody comes into the world to find what they do best.

Komentarze

Zaloguj się , aby móc dodawać komentarze.
Aktywności
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.