PomorskieTrasyRowerowe

Trasy dodane (43)
Trasy ulubione (0)
Informacje użytkownika
Brak tras
Imię i nazwisko Departament Turystyki UMWP
Wiek 48
Płeć mężczyzna
Miejsce zamieszkania Gdańsk
O mnie Z myślą o miłośnikach "dwóch kółek” i aktywnego trybu życia przygotowaliśmy propozycje wycieczek rowerowych po Pomorskim. Zostały one wyznaczone przez najciekawsze i najbardziej malownicze obszary naszego województwa. Zróżnicowanie proponowanych wycieczek sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Strona WWW Przejdź na stronę www

Komentarze

Zaloguj się , aby móc dodawać komentarze.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.