Kajakomania-Gliwice

Trasy dodane (4)
Trasy ulubione (0)
Informacje użytkownika
1.7
3,8
km
b.d.
dodano 20.03.2022 przez Kajakomania-Gliwice
19.03.2022 - Potepa
1.8
8,2
km
b.d.
dodano 20.03.2022 przez Kajakomania-Gliwice
20.03.2022 - Kilecza
0.7
4,2
km
b.d.
dodano 20.03.2022 przez Kajakomania-Gliwice
20.03.2022 - Krupski Młyn
Brak tras
Wiek 24
Płeć kobieta
Miejsce zamieszkania Gliwice
O mnie Pasja do kajakarstwa, wody i czystej natury, zdobywania nowych ciekawych szlaków wodnych i odwiedzania pięknych miejsc w śląskim krajobrazie, szacunek do środowiska naturalnego i dążenie do jego ochrony, chęć dzielenia się doświadczeniem kajakowym - to coś co nam przyświeca na co dzień!
Sport Kajakarstwo
Hobby Kajaki, pływanie, lodzie, żagle
Motto Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód.

Komentarze

Zaloguj się , aby móc dodawać komentarze.
Aktywności
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.