Złap wiosnę w obiektyw

Konkurs fotograficzny
Wiosna

Wraz z pierwszym dniem wiosny równiez Traseo.pl nabrało ochoty na szukanie śladów świadczących o jej przybyciu – a pomoze nam w tym oczywiście... konkurs!

Jeśli juz potopiliście marzanny, zaliczyliście wagary w pracy i nie macie pomysłu, co jeszcze zrobić w związku z wyzierającym zza chmur słońcem, podpowiemy – spróbujcie uchwycić wiosnę w najmniej spodziewanym momencie. Konkurs fotograficzny polega na nadesłaniu do redakcji Traseo.pl zdjęcia, które zrobiliście podczas swoich wiosennych wędrówek. Razem z nadesłanym zdjęciem mozecie podać tez link do trasy, podczas której udało Wam się strzelić niesamowitą fotkę.

A do wygrania równie niesamowite nagrody...

zestaw wycieczkowy Optimus: palnik crux lite + garnki terra solo cookset od Ravenoutdoor

zestaw ksiązek od Wydawnictwa Helion "Fotograf w podrózy", Travelbit "Przez świat", t. XV oraz torba termiczna drFresher

zestaw ksiązek od Wydawnictwa Bezdroza "Z nurtem Amazonki" i Travelbit "Przez świat" t. XV
Zasady konkursu w skrócie
1. Konkurs trwa od 21 marca do 15 kwietnia 2012 roku.
2. Zdjęcia nalezy nadsyłać na adres kontakt@traseo.pl, w temacie wpisując „Wiosna w obiektywie” oraz podając swoje dane kontaktowe.
3. Zdjęcie moze zgłosić do konkursu jedynie jego autor.
4. Zdjęcia mogą przedstawiać wszystko, co łączy się z wiosną – od krajobrazów, przez rośliny, zwierzęta, szlaki w róznych środowiskach az po miejskie oznaki najładniejszej pory roku. Pełna swoboda ;-)
5. Wraz ze zdjęciem mozna przesłać link do trasy na www.traseo.pl, podczas której zostało ono zrobione.


Regulamin konkursu

Sponsorzy konkursu


Partnerzy konkursuMoja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta