Zima na szlaku

Rozwiązanie konkursu na najlepszą trasę zimową
Zima na szlaku
Nagrody
Rozbitek siedemdziesiąt sześć

Po dwóch miesiącach intensywnego zbierania najciekawszych zimowych szlaków zasypaliście nas wspaniałymi, oryginalnymi trasami, które zaostrzyły smak na wędrówki piesze w śniegu, zjazdy z szalonych stoków, wspinaczkę na biegówkach w zawiei i mrozie... Zima chyli się powoli ku końcowi, ale w najbliższych tygodniach można jeszcze skorzystać z najlepszych propozycji Traseowiczów i poczuć powiew zimowej przygody!

A oto zwycięska trasa (narciarstwo biegowe), której autor ms190170 otrzymuje torbę sportową, etui na laptop i kubek termiczny Traseo.pl :

Na Izerskim Szlaku Cietrzewia

3 kolejne miejsca i książkę podróżniczą Wydawnictwa Bezdroża "Rozbitek. Siedemdziesiąt sześć dni samotnie na morzu" otrzymują:

Regulamin konkursu.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.