Dodaj trasę, wygraj smartfon lub zegarek GPS!

Wakacyjną porą zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowego portalu turystycznego ZachodniaMalopolska.pl, który jest skarbnicą pomysłów na spędzenie wolnego czasu, pozwala na poznanie mnóstwa atrakcyjnych miejsc z obszaru zachodniej Małopolski, służy pomocą w planowaniu wycieczek, zawiera gotowe propozycje najciekawszych tras i zaprasza do zwiedzania okolicy przez skorzystanie z opcji wirtualnego spaceru. ZachodniaMalopolska.pl to nie tylko portal turystyczny, ale też aplikacja mobilna, dzięki której do najważniejszych informacji możemy mieć dostęp w każdym miejscu! Sprawdźcie sami, jak wygląda portal, wypróbujcie aplikację, poznajcie najciekawsze miejsca.

Projekt ZachodniaMalopolska.pl jest efektem współpracy ośmiu stowarzyszeń – Lokalnych Grup Działania z terenu północno-zachodniej Małopolski: LGD Nad Białą Przemszą, LGD Jurajska Kraina, LGD dla Obszarów Wiejskich Gminy Olkusz, LGD Partnerstwo na Jurze, LGD Zdrój Krzeszowice, LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa, LGD Blisko Krakowa, Stowarzyszenie Dolina Karpia, które opracowały wspólną ofertę turystyczną. Ten bogaty w atrakcje przyrodnicze, historyczne i kulturowe region, ma duży potencjał do rozwoju turystyki i rekreacji weekendowej, krótkookresowej, skierowanej do mieszkańców dwóch sąsiednich aglomeracji – krakowskiej i śląskiej. Hasłem przewodnim naszej kampanii promocyjnej jest „Twój pomysł na weekend”.

O projekcie: http://zachodniamalopolska.pl/strona/o-projekcie

Możecie także przyczynić się do rozwoju strony i aplikacji poprzez dodawanie tras wycieczkowych. Zachętą do takiego działania jest konkurs, który Traseo i ZachodniaMałopolska.pl wspólnie dla Was przygotowali :)

W konkursie na najlepszą trasę z rejonu północno-zachodniej Małopolski do wygrania są smartfon i zegarek GPS! Warto się postarać, gdyż nagrody są niczego sobie, a zadanie – jak zawsze łatwe ;) oczywiście stawiamy na Waszą aktywność i chęć dzielenia się swoimi trasowymi doświadczeniami. Czekamy na Wasze trasy z okolic zaznaczonych na mapce – trasy rowerowe, piesze, zwiedzanie miast i miasteczek, wyprawy w nieznane, jednym słowem wszystko, na co tylko przyjdzie Wam ochota :) przy wybieraniu zwycięzcy tradycyjnie weźmiemy pod uwagę ciekawość trasy, ilość i jakość dodanych zdjęć oraz przydatność opisu.

Autor najlepszej trasy otrzyma smartfon LG Nexus 5, natomiast na autora najciekawszej trasy rowerowej czekać będzie zegarek Suunto Ambit Silver HR.

Kilka słów o nagrodach:

LG Nexus 5:

 • wymiary: 137,84 x 69,17 x 8,59 mm,
 • li bateria: Li-Po 2300 mAh,
 • pamięć wbudowana: 16 GB,
 • system operacyjny: Android 4.4 KitKat,
 • GPRS, EDGE, GPS, Wi-Fi, LTE, NFC,
 • aparat: 8 Mpx, rozdzielczość 3264×2448 px, lampa błyskowa.

Suunto Ambit Silver HR:

 • możliwość importu / eksportu tras z formatów GPX , KML , XLSX
 • funkcje barometru,
 • funkcje pulsometru,
 • dystans, prędkość, najniższy i najwyższy punkt, zmiana temperatury, ilość okrążeń, zmiana pulsu itd.,
 • track-back: rejestrowanie przebytej trasy i pokazywanie drogi powrotnej,
 • możliwość rozbudowy przez aplikacje Suunto Apps

Zasady konkursu w skrócie:

- konkurs trwa od 30 czerwca do 31 sierpnia 2014 r.,
- do konkursu należy zgłaszać trasy dodane do portalu w okresie od 30 czerwca do 31 sierpnia 2014 r.,
- trasy mogą być zgłoszone w dowolnej kategorii,
- aby zgłosić trasę na konkurs, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się w widoku dodanej trasy.

Pełny regulamin konkursu

Patroni portalu ZachodniaMalopolska.pl i konkursu:

 

Więcej konkursów znajdziecie na: http://konkursywsieci.blogspot.com

Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.