Wygraj rower z Maxwell-House

Wiosna już na finiszu, sezon rowerowy rozkręca się coraz bardziej. I nic dziwnego, bo rower to świetny sposób na relaks, na zdrowie i na odjazdowe wycieczki. Jeśli do tej pory nie udało Ci się przesiąść na dwa kółka, teraz masz okazję przesiąść się na prawdziwą perłę wśród rowerów. Stylowy, holenderski rower BATAVUS do wygrania w promocji Maxwell House. Dzięki niemu Twoje życie nabierze odjazdowego tempa.

Żeby wygrać trzeba grać. Zasady są proste:

Znajdź unikalny kod na etykiecie promocyjnego opakowania kawy Maxwell House.

Zarejestruj go na stronie www.bezprzerwy.com i czekaj na SMS-a z informacją o wygranej.

Każdego dnia do wygrania 1 ze 103 rowerów BATAVUS i 10 z 1030 nerek HO::LO.

Za 3 zarejestrowane kody otrzymujesz nagrodę gwarantowaną - termokubek Maxwell House.

W sumie do wygrania 10 300 termokubków.

Po więcej szczegółów ruszaj na stronę www.bezprzerwy.com

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.