Rozwiązanie konkursu na najciekawsze wakacyjne trasy

Zakończyliśmy nasz wakacyjny konkurs i przyszło nam wybrać zwycięzców, co przysporzyło nam niemało kłopotów. Otóż, jak się okazało, większość z Was zgłaszała trasy rowerowe, w związku z czym pozostałe kategorie… świeciły pustkami! Widać, jaka jest Wasza ulubiona aktywność i jesteśmy, pewni, że nie tylko w wakacyjnym okresie :)


Wyłaniając zwycięzców, nagradzamy więc nagrodą główną – plecakiem – najlepsze trasy z danej kategorii, a następnie przyznajemy wyróżnienia już według kryteriów jakości trasy bez względu na to, z jakiej kategorii pochodzą. Nagrodą dla wyróżnionych osób są przewodniki „Groch i kapusta. Podróżuj po Polsce” Elżbiety Dzikowskiej z autografem autorki!

Turystyka piesza MarcinC za trasę …Witów-Schronisko na Chochołowskiej Polanie-Grześ-Rakoń-Schronisko-parking

Trasy po mieście i poza miastem kary za trasę Astana – architektoniczny cud na stepie

Trasy rowerowe makrosso za trasę Trasa zamkami krzyżackimi

Trasy wodne petros_witeckos za trasę Ekspedycja Głomia



Wyróżnienia za ciekawe, liczne bądź oryginalne trasy otrzymują także:

januszek_44

faramka

Rmaciej1983

szy

arturooo

pamal307

kubulo




Adresy, na które wyślemy nagrody, proszę kierować na maila: kontakt@traseo.pl.

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę i do zobaczenia na szlakach!
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.