Wakacje z dzieckiem - konkurs

Wakacje

"Wakacje! Znowu są wakacje!" - chciałoby się zaśpiewać. Wszystkich nas czeka odkrywanie nowych miejsc i szlaków, dalekie i bliskie wyprawy, słodkie lenistwo i aktywny wypoczynek. A co, jeśli mamy dziecko? Urlop z pociechami nie oznacza wcale, że trzeba spędzać go w jednym miejscu. Chcemy pokazać, że z małym i większym dzieckiem można wyjść na górski szlak, pojechać na wycieczkę rowerową albo popłynąć kajakiem. Dlatego zapraszamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w naszym konkursie na wakacyjną trasę z dzieckiem! Przez całe wakacje dodawajcie na Traseo ciekawe trasy, które można by zaproponować rodzicom z dziećmi, a po wakacjach wyłonimy spośród zgłoszonych tras te najciekawsze.

Drodzy Rodzice - rejestrujcie szlaki dla dzieci po całej Polsce i dodawajcie je do naszego serwisu. Na autorów najciekawszych tras czekają wspaniałe nagrody - sprzęt turystyczny oraz książki dla dzieci i rodziców!

A oto lista nagród w naszym konkursie:

I miejsce

Wakacje

Wakacje

Rowerek biegowy PUKY LR 1L dla dzieci od 2,5 lat

Bardzo dobrej jakości rowerek, wyprodukowany w Niemczech w 100%, bezpieczny dla naszych maluszków, zapewnia bezpieczny rozwój mobilności naszych dzieci. Testowany w fabryce PUKY oraz przez niezależne organizacje, posiada Certyfikat Europejski oraz Certyfikat TUV, zapewniające bezpieczeństwo i jakość produktu.

Dlaczego rowerek biegowy?

  • dziecko najszybciej i najlepiej rozwija się i uczy kiedy jest w ruchu
  • rowerek biegowy wymaga od dziecka uruchomienia całego ciała
  • rowerek biegowy zapewnia naukę i rozwój przez fantastyczną zabawę
  • rowerek biegowy rozwija: równowagę, koordynację, orientację przestrzenną, skupienie wzroku, siłę mięśni, skupienie uwagi u dziecka
  • rowerek biegowy przygotowuje dziecko do samodzielnej jazdy na klasycznym rowerze, bez dodatkowych kółek bocznych czy kija z tyłu.

Fundatorem nagrody jest Podróżniczek - sklep turystyczny dla dzieci.

Nosidełko Comfort kol. Black Jack

Połączenie tego co najlepsze z chusty oraz nosidełka! Jedyne takie rozwiązanie na rynku! Wyprodukowane w 100% z bawełny, bardzo miękki i przyjemny w dotyku jak również łatwo dostosowuje się do ciała zarówno rodzica jak i dziecka. Dużo szybsze i prostsze w użytku niż sama chusta. Wygodne do przenoszenia dziecka za sprawą szerokich szelek które zapewniają wygodę dla pleców. Fundatorem nagrody jest Mamas&Papas Polska.

Miejsca II-IV

Wakacje

Daleko jeszcze? Czym zająć dzieci w czasie podróży

Książka zawiera gry i zabawy, które można bezpiecznie stosować w czasie drogi, w czasie postoju czy oczekiwania na dworcu i lotnisku. Doskonała także w czasie wakacji – gdy jest brzydka pogoda, albo na plaży między kąpielami. Zawiera zarówno gry i zabawy słowne, jak i zestaw rebusów, labiryntów, zagadek i ilustracji typu „znajdź różnicę”. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Zielona Sowa.

Wakacje

Ilustrowany słownik obrazkowy (5 języków)

Dzięki temu słownikowi poznasz ponad 1000 podstawowych słów w czterech najpopularniejszych językach europejskich – angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim – to doskonały start do ich nauki również dla Twojego dziecka! Aby ułatwić korzystanie ze słownika, hasła pogrupowano tematyczne, a każde opatrzono kolorową ilustracją. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Zielona Sowa.

Wakacje

Polska z dzieckiem. Przewodnik rodzinny

Rodzinny przewodnik pokazuje, że podróżowanie z maluchem wcale nie musi być uciążliwe dla rodziców. Co więcej, może stać się okazją do zacieśnienia więzi rodzinnych i powiększenia zbiorów rodzinnego albumu. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Bezdroża.

Wakacje

Torby Bergen

Idealna torba na dłuższe spacery z dzieckiem. Dzięki zatrzaskom, torbę można przymocować do wózka. Dłużej utrzymuje w chłodzie jedzenie i picie, a także inne wrażliwe na ciepło produkty, jak kremy. Ma wystarczająco dużo miejsca na pieluchy i chusteczki. Fundatorem nagród jest dr Fresher.

Wyróżnienia

Wakacje

Torby Malmo

Drugie śniadanie będzie z pewnością smaczniejsze, jeśli kanapki i napoje pozostaną tak świeże jak rano. Torba otwierana jest od góry, co pomaga unikać wypadnięcia jej zawartości. Można w niej przenosić obiad w plastikowych pojemnikach. Idealna także dla uczniów! Fundatorem nagród jest dr Fresher.

Zasady konkursu w skrócie:

  1. Konkurs trwa od 22 czerwca do 31 sierpnia 2012 r.

  2. Do konkursu można zgłaszać trasy dodane do Traseo.pl w dniach od 22 czerwca do 31 sierpnia 2012 r.

  3. Aby zgłosić trasę do konkursu, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się nad mapą zamieszczonej przez nas trasy.

Regulamin konkursu

Sponsorzy konkursu:

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.