Tuttek idzie w góry...Wraz z wrześniem, który zagościł nie tylko na kartkach naszego kalendarza, ale i za naszymi oknami, czas pomyśleć intensywniej o górskich wędrówkach. Zgodnie z prognozami, cała południowa Polska i jej wzniesienia będą idealnym miejscem na spacer po pracy czy weekendową włóczęgę. Ci, którzy mają jeszcze niewykorzystany urlop, również w tym kierunku powinni skierować swe kroki – jedyny dylemat, jaki nam się pojawi, to czy wybrać Bieszczady, Beskidy, Sudety, Tatry, Pieniny, Karkonosze... Przecież o tej porze roku wszystkie są najpiękniejsze!

Tuttek nie ma wątpliwości – nie jest ważne, w które z naszych pięknych, rodzimych pasm się wybierzemy, i tak będzie pięknie. Zaprasza więc wszystkich Was na szlaki wszystkich polskich (i nie tylko) gór – a także zgłaszania ich do konkursu Traseo.pl, w którym do zdobycia są naprawdę atrakcyjne nagrody...

Najlepsza wrześniowa trasa górska otrzyma Namiot Sierra

Przyznane zostaną jeszcze dodatkowo wyróżnienia, których zdobywcy otrzymają praktyczne zestawy turystyczne (kompletowane losowo spośród poniższych nagród):


Kubek termiczny

Ręcznik frota

Plecak Jeran

Koszulka wiking man

Karabinek Alu Tuttu

Przewodnik Bezdroży

Przewodnik Bezdroży

Zasady konkursu w skrócie:
  1. Konkurs trwa od 1 do 30 września 2012 r.
  2. Do konkursu można zgłaszać trasy dodane do Traseo.pl od 1 do 30 września 2012 r.
  3. Aby zgłosić trasę do konkursu, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się nad mapą zamieszczonej przez nas trasy.

Regulamin konkursu Tuttu idzie w góry.


Sponsorzy konkursu:

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.