Wizualizacja trasy w 3D

Wizualizacja trasy w 3D

Już wkrótce na Traseo.pl pojawi się zupełnie nowa funkcjonalność – przegląd trasy w terenie w 3D! Dzięki niej każdy użytkownik będzie mógł śledzić przebieg swojej lub planowanej wycieczki z uwzględnieniem ukształtowania terenu oraz przewyższeń, jakie pojawią się na poszczególnych kilometrach tras. Dzięki nowej funkcjonalności wirtualny powrót na przebyte szlaki będzie jeszcze przyjemniejszy, a planowanie nowych wypadów będzie bardziej „dotykalne” i dostosowane do potrzeb zarówno widokowych, jak i kondycyjnych uczestników wyprawy.

Nowa funkcjonalność zostanie wprowadzona we wszystkich trasach zarówno na portalu, jak i w aplikacji Traseo.

?>
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.