Trasa Na Rozdrożach

Konkurs na najciekawszą trasę

W związku z nadchodzącą wiosną i Festiwalem Podróżniczym Na Rozdrożach, Traseo.pl oraz organizatorzy festiwalu zapraszają wszystkich chętnych globtroterów do zabawy, której celem jest wyłonienie najciekawszej trasy po nieznanych, rzadko uczęszczanych i dzikich szlakach.

Jeśli przebyliście już trasy, których inni nie znają bądź macie zamiar do 20 kwietnia takie trasy zaliczyć – zamieśćcie swoje szlaki na Traseo.pl i zgłoście je do konkursu.

Na autorów najciekawszych szlaków czekają atrakcyjne nagrody: Zwycięzca otrzyma torbę turystyczną i podróżne etui na laptopDodatkowo trzy trasy zostaną wyróżnione, a ich autorzy otrzymają gadżety turystyczne Traseo.pl.Zasady konkursu w skrócie
1. Konkurs trwa od 20 marca do 20 kwietnia 2012 r.
2. Do konkursu można zgłaszać trasy dodane do Traseo.pl w dniach od 20 marca do 20 kwietnia 2012 r.
3. Aby zgłosić trasę do konkursu, należy kliknąć przycisk "Zgłoś trasę na konkurs" znajdujący się nad mapą zamieszczonej przez nas trasy.


Regulamin konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Festiwalu Podróżniczym Na Rozdrożach w dniach 24-29 kwietnia 2012 r. oraz na stronie internetowej www.traseo.pl oraz www.na-rozdrozach.eu. Wyboru zwycięskiej trasy dokonają wspólnie organizatorzy festiwalu i redakcja Traseo.pl.

Moja mapa 0