Szał na śniegu

Konkurs dla miłośników sportów zimowych

fot.: sxc.hu

Sezon zimowy w pełni, pogoda za oknem zmusza do myślenia o szaleństwach na śniegu. Wszystkim fanom nart skiturowych, biegówek, zjazdówek, snowboardu i wszelkiej innej, świetnej zabawy na stoku, szlakach skiturowych i biegowych polecamy dzielenie się bądź narciarskim doświadczeniem z poprzednich lat, bądź też tegorocznymi trasami. Wyszukajcie w zakurzonych szufladach swoich śladów *gpx bądź wyrysujcie te trasy, które sprawiały Wam najwięcej przyjemności. Pokażcie innym, że zima na nartach (i nie tylko) to świetne antidotum na mrozy i szrony. A doświadczeniem warto się dzielić i zgłaszać Wasze sprawdzone pomysły na zimę do konkursu „Szał na śniegu” - autor najciekawszej trasy zdobędzie nagrodę w postaci nart Black Diamond Guru, które ufundował PolarSport.pl. Nie lada gratka spędzić sezon narciarski na takim sprzęcie!

Nagrody:

I miejsceNarty Black Diamond Guru od PolarSport.pl

Wyróżnienia5 chustek typu buff od PolarSport.pl

Zasady konkursu w skrócie:

  • konkurs trwa od 1 listopada 2012 r. do 31 stycznia 2013 r. (również szlaki sylwestrowe mile widziane!),
  • do konkursu należy zgłaszać trasy dodane do portalu w okresie od 1 listopada 2012 r. do 31 stycznia 2013 r.,
  • trasy powinny być zgłoszone w kategoriach narciarskich – Zima (Ski Tour, Narciarstwo biegowe, Narciarstwo zjazdowe) lub w kategorii Pozostałe, jeśli wybrana przez Was zimowa aktywność nie ogranicza się do nart,
  • aby zgłosić trasę na konkurs, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się w widoku dodanej trasy.

Regulamin konkursu


PolarSport.pl – sponsor konkursu

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.