Konkurs - Złota polska jesień: woda, góry, las

Miejmy nadzieję, że tegoroczna jesień upłynie pod znakiem słońca, ciepłego wiatru i mnóstwa wędrówek! W trakcie wycieczek nie może zabraknąć Traseo i upamiętniania tras w naszej aplikacji oraz w serwisie. Aby zachęcić Was do jeszcze większej aktywności mamy dla Was jesienny konkurs na najlepszą trasę - "Złota polska jesień: woda, góry, las - edycja I". Nagroda jest warta każdego przebytego kilometra i w znaczny sposób może ułatwić późniejsze wyprawy :) jest to bowiem odbiornik GPS Holux GR-260! Gadżet ufundował partner naszego konkursu - sklep wgl.pl. Wyruszajcie zatem w trasę i dzielcie się z nami swoimi doświadczeniami - każda forma aktywności jest właściwa - góry, rower, piesza wędrówka, kajak, spacer, jazda konna - jesień po prostu musi być piękna! :)

Oto i nagroda w konkursie na najlepszą jesienna trasę:

GR-260 wyposażony jest w wyświetlacz o przekątnej półtora cala, co pozwala nam na bieżąco śledzić statystyki i trasę wędrówki. Funkcja Follow Course ułatwi planowanie podróży zanim jeszcze znajdziemy się na szlaku. Urządzenie wyposażone jest w bardzo dokładny kompas 3D, wysokościomierz barometryczny i krokomierz. Akumulator o pojemności 1050 mAh pozwala na 20 godzin nieprzerwanej pracy. GPS ma możliwość zapisu do 10 punktów orientacyjnych oraz 160000 współrzędnych GPS.

 

Spodziewajcie się też II edycji jesiennego konkursu - na pewno jeszcze w tym roku :) nagroda niech na razie pozostanie naszą tajemnicą, ale gwarantujemy - jest nie mniej atrakcyjna!

Zasady konkursu w skrócie:
  • I edycja konkurs trwa od 13. września 2013 r. do 13. października 2013 r.,
  • do konkursu należy zgłaszać trasy dodane do portalu w okresie od 13. września 2013 r. do 13. października 2013 r.,
  • trasy mogą być zgłoszone w dowolnej kategorii,
  • aby zgłosić trasę na konkurs, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się w widoku dodanej trasy.
Regulamin konkursu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta