Konkurs na najlepszą Majówkę od Bałtyku po Tatry

Cudze chwalicie, swego nie znacie… Inspirowani wyprawą słynnego belgijskiego podróżnika, Louisa Philippe’a Loncke, który już w maju przemierzy Polskę od Tatr po Bałtyk pieszo, pontonem i kajakiem, zapraszamy wszystkich fanów rodzimej ziemi do rejestrowania swoich majowych szlaków i zgłaszania ich do konkursu na najlepszą majówkę po Polsce. Szukamy ciekawych tras, które uda Wam się przemierzyć nie tylko w długi weekend, ale także podczas pięknej wiosny, którą w tym roku ma nam zaserwować cały maj.

Równocześnie będziemy też prezentować postępy wyprawy Poland Trek, podczas której belgijski podróżnik ma zamiar nie tylko zdobyć Rysy, nie tylko przepłynąć całą Wisłę, ale także zwiedzić mijane po drodze, ważne kulturowo, miejsca i zabytki. W trakcie wyprawy prócz promowania piękna krajobrazowego i przyrodniczego Polski w krajach Europy Zachodniej, nacisk zostanie położony na ochronę środowiska, w szczególności polskich wód.

Podróż będzie dokładnie dokumentowana, abyśmy mogli stworzyć film, w którym chciałbym zwrócić uwagę na piękno Polski, jej mieszkańców i aspekty kulturalne. Uczulając na zanieczyszczenia rzeki, chciałbym zainspirować ludzi do ochrony wód i środowiska naturalnego. Wyprawa może być częścią programu edukacyjnego dla najmłodszych, uświadamiającą, jak ważną rolę w życiu pełni woda i dlaczego należy o nią dbać – podkreśla Louis Philippe Locke.

Być może komuś z Was uda się zaprezentować równie ciekawy pomysł na majówkę! Rejestrujcie szlaki, zgłaszajcie je do konkursu i wygrywajcie atrakcyjne nagrody!

A na autorów najlepszych tras czekają…

I miejsce: sprzęt sportowy i turystyczny idealny nie tylko na Majówkę! (torba termiczna dr Fresher, plecak turystyczny, bidon, kubek termiczny,  pokrowiec na plecak, gadżety rowerowe)

 

II-IV miejsce: torba termiczna drFresher oraz zestaw przewodników turystycznych po Polsce od Wydawnictwa Bezdroża, Travelbit i Polski Turystycznej

Zasady konkursu w skrócie:
1. Konkurs trwa od 26 kwietnia do 31 maja 2012 r.
2. Do konkursu można zgłaszać trasy dodane do Traseo.pl w dniach od 26 kwietnia do 31 maja 2012 r.
3. Aby zgłosić trasę do konkursu, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się nad mapą zamieszczonej przez nas trasy.

Regulamin konkursu.

Informacje o wyprawie Poland Trek, która rozpocznie się już 7 maja, można znaleźć na stronie: www.polandtrek.com.


Mapa wyprawy: www.traseo.pl/trasa/poland-trek.

Sponsorzy i partnerzy konkursu

Wydawnictwo Bezdroża, Travelbit, Polska Turystyczna, drFresher, Ceneria

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.