Majorka

„Niebo jak turkus, morze jak lazur, góra jak szmaragd, powietrze jak w niebie.”

W czasie naszej wyprawy poznamy Majorkę od kuchni. Nie ma lepszej pory na rowerową wycieczkę po Majorce jak jesienne ciepłe dni.

Majorka jest wymarzonym miejscem do uprawiania wielu sportów. Ale do jazdy na rowerze nadaje się jak mało co! I to przez okrągły rok. Warto oderwać się na kilka dni od jesiennej szarzyzny, aby na rowerze przemierzyć najpiękniejsze zakątki wyspy.

Od tętniącej życiem Palmy po przylądek Formentor. Od głośnych dyskotek po pozbawione dźwięków gaje migdałowe. Od morza po szczyty gór.

Pewna pogoda i brak tłumu turystów.

Rowerowy jesienny chillout...

Trasa wyprawy (punkty): Palma de Mallorca - Port de Soller - Cabo de Formentor - Valldemossa - Deia - Port de Alcudia - Sa Calobra

Przy składaniu rezerwacji powołanie się na serwis Traseo.pl:

Cena wyjściowa 2090 zł za osobę.

Przy powołaniu się na serwis Traseo.pl:

rezerwacja dla 1 osoby -5%, dla dwóch osób -10%, dla 3 osób - 15%, dla 4 osób i więcej - 20%.

Czyli, przy rezerwacji dla 4 osób i więcej, cena tylko 1672 zł/os!

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.