Jesień na rowerze


Rozwiązanie konkursu

Po dwumiesięcznym konkursie czas na wyłonienie zwycięzców. Zgłosiliście ponad 100 wspaniałych tras rowerowych nie tylko po całej Polsce, ale także po Europie, dostarczając jury wiele dylematów z wyłonieniem tej najlepszej. Jednak po długich obradach, wielu dyskusjach udało się nam wybrać zwycięzcę oraz wyróżnić kilka propozycji jesiennego spędzania czasu na dwóch kółkach.

Nie mogliśmy uhonorować wszystkich propozycji, które naszym zdaniem są warte uwagi, jednakże mamy nadzieję, że nasz wybór spotka się z Waszym uznaniem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział i gratulujemy zwycięzcom!

A zwycięska trasa to…

W Krainie (nie)Wielkich Jezior

autorstwa adriana_nowaka, który otrzymuje bon towarowy o wartości 300 zł na zakupy w krakowskim sklepie stacjonarnym lub internetowym CYCLO-CENTRUM.pl


Wyróżnienia otrzymują trasy:

• Damarcus 77 Oznakowany szlak pieszo-rowerowy po Lasach Janowskich

• Faramka Jesienna wycieczka do Rybnicy

• Arturooo Božanovsky Špičák

• GORAL1968 Sokołowisko – Stożek Wielki – Sokołowisko

• Mirekblagier Kraków – Zamek Korzkiew - Kraków

Dodatkowo pragniemy wyróżnić użytkownika januszek_44 za dużą liczbę ciekawych tras zgłoszonych do konkursu.Autorzy tras wyróżnionych otrzymają
plecaki, torby i gadżety turystyczne Traseo.pl
Zasady konkursu w skrócie
1. Konkurs trwa od 20 września do 15 listopada 2011 r.
2. Do konkursu można zgłaszać trasy rowerowe dodane do Traseo.pl w dniach 20 września – 15 listopada 2011 r.
3. Aby zgłosić trasę do konkursu, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdującą się nad mapą wybranej trasy.

Regulamin konkursu.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.