Konkurs na najciekawszą trasę narciarską!

Zima w końcu u nas zagościła, dlatego najwyższy czas ruszyć z naszym kolejnym konkursem, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody! Liczymy na Waszą aktywność, która przejawi się w setkach dodanych tras! :) Niebanalną zachętą niech będą dwa komplety nart (zjazdowych i biegowych) oraz pas biodrowy. Czekamy na Wasze propozycje tras, na trasy przez Was przebyte, na trasy zjazdowe, biegowe, skiturowe – wszystkie, które wiążą się z nartami :) Nie pozwólmy zmarnować się zimie i korzystajmy z dobrych warunków śniegowych – zakładamy narty i w drogę!

W konkursie zostaną nagrodzone najlepsze trasy narciarskie. Autor najlepszej trasy będzie miał możliwość wyboru nart. Autor drugiej najlepszej trasy otrzyma drugi komplet. Na najlepszą trasę z Małopolski czeka natomiast pas biodrowy.

LUSTI FCT (fun carving technologies)

Alpina TNB

Nerka SKIGO

Zasady konkursu w skrócie:

- konkurs trwa od 1 lutego 2014 r. do 15 marca 2014 r.
- do konkursu należy zgłaszać trasy dodane do portalu w okresie od 1 lutego 2014 r. do 15 marca 2014 r.
- trasy powinny być zgłoszone w kategorii zimowej
- aby zgłosić trasę na konkurs, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się w widoku dodanej trasy.

Regulamin konkursu

Sponsorzy nagród:

Partnerzy medialni:

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.