Konkurs na najlepszą trasę rowerową: szosową i górską

Przełom kwietnia i maja to najlepszy czas na to, aby w końcu porządnie rozgrzać swoje mięśnie. A cóż może być lepszego na rozgrzanie mięśni jeśli nie wyprawy rowerowe :) pogoda sprzyja wszelakim formom aktywności, a w dodatku zbliża się długi weekend majowy – na pewno wielu z Was już ma jakieś wyprawy w planach, a jeśli jeszcze nie – najwyższy czas, żeby coś zaplanować. My chcielibyśmy Was zachęcić do tego, aby Wasza majówka była bardzo blisko związana właśnie z rowerem, a pewnie najlepszą zachętą na to będzie nasz nowy konkurs, w którym do wygrania są komplety opon rowerowych.

Zadowoleni powinni być zarówno miłośnicy kolarstwa szosowego, jak i swobodnej jazdy po bezdrożach i górach, ponieważ nagrodami są dwa różne komplety – opony szosowe i górskie :) tak więc dłużej już nie zatrzymujemy, ruszajcie w drogę, wrzucajcie trasy swoich wycieczek na Traseo i zgłaszajcie je do konkursu. Liczymy na Waszą aktywność i pomysłowość – macie sporo czasu, bo konkurs to nie tylko majówka, ale prawie cały maj. Na rower czas!

Nagrody w konkursie:

za najlepszą trasę szosową:

Opony Duro Stinger 700x23C

za najlepszą trasę górską:

opony Duro Triton 26×2.20

sponsor nagród w konkursie:

sklep rowerowy Biketires.pl

Zasady konkursu w skrócie:

- konkurs trwa od 25. kwietnia 2013 r. do 25. maja 2013 r.

- do konkursu należy zgłaszać trasy dodane do portalu w okresie od 25. kwietnia 2013 r. do 25. maja 2013 r.

- trasy powinny być zgłoszone w kategorii rowerowej

- aby zgłosić trasę na konkurs, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się w widoku dodanej trasy.

Regulamin konkursu

 

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta