Konkurs fotograficzny – „Zima też może być piękna”

Do kalendarzowej wiosny zostało jeszcze trochę czasu, a śnieg i zimowa aura jeszcze pewnie długo będą u nas gościć. Dlatego też, dla wszystkich tych, którzy zimą i mrozami już się znudzili oraz dla tych, którzy uważają ją za najpiękniejszą porę roku, przygotowaliśmy konkurs fotograficzny.

Przekonajcie wszystkich niedowiarków i miłośników lata, że zima też może być piękna. Na pewno macie w swoich zbiorach zdjęcia, które ilustrować mogą temat konkursu, prześlijcie je do nas i zawalczcie o specjalne zestawy nagród. Jeśli zaś nie dopisało Wam szczęście i nie uchwyciliście niezwykłego klimatu zimy, to jeszcze nic straconego – konkurs potrwa do pierwszego dnia wiosny, nadarzy się zatem jeszcze wiele okazji ku temu, aby wyjść z aparatem na świeże powietrze i zapolować na zimowe tematy :)

Zachętą niech będą zestawy nagród:

I miejsce

 • torba termiczna drFresher
 • książka: Elżbieta Dzikowska „Groch i kapusta. Południowy Wschód”
 • książka: Harold Davis „Krajobrazy. Kreatywna fotografia”

II miejsce

 • torba termiczna drFresher
 • książka: Elżbieta Dzikowska „Groch i kapusta. Południowy Zachód”
 • książka: Brenda Tharp „Twórcze ujęcie natury i krajobrazu. Obudź w sobie fotograficzny zmysł”

III miejsce

 • torba termiczna drFresher
 • książka: Leszek J. Pękalski „Kalejdoskop fotografii. Między techniką a sztuką”

IV miejsce:

 • album „Polska Wschodnia” autorstwa Marka Strzałkowskiego

Dodatkowo, spośród dwudziestu najlepszych fotografii wyłoniony zostanie zdobywca nagrody publiczności, wręczonej na podstawie głosowania na naszym facebookowym profilu (zwycięży zdjęcie z największą ilością „lajków”).

Nagroda publiczności

 • torba termiczna drFresher
 • książka: Kazimierz Kunicki „Kierunek Polska”Razem z nadesłanym zdjęciem możecie podać też link do trasy, podczas której udało Wam się strzelić niesamowitą fotkę.


Zasady konkursu w skrócie
1. Konkurs trwa od 15 lutego do 21 marca 2013 roku. 
2. Zdjęcia należy nadsyłać na adres konkurs.traseo@gmail.com, w temacie wpisując „Zima” oraz podając swoje dane kontaktowe. 
3. Zdjęcie może zgłosić do konkursu jedynie jego autor. 

4. Każdy uczestnik może przesłać do konkursu maksymalnie pięć zdjęć.
5. Zdjęcia mogą przedstawiać wszystko, co łączy się z tematem konkursu „Zima też może być piękna” – pełna swoboda :) 
6. Wraz ze zdjęciem można przesłać link do trasy na www.traseo.pl, podczas której zostało ono zrobione. 

Pełny regulamin konkursu


Sponsorzy konkursu:

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.