Konkurs BikeTires


Amatorzy białego szaleństwa raczej nie mogą póki co narzekać na warunki. Wiele jest w Polsce miejsc, w których można poszaleć na nartach i snowboardzie, doskonale przygotowane są stoki, skiturowcy i biegacze także zacierają ręce i smarują narty na kolejne wyprawy.

Zima to jednak nie tylko czas na uprawianie narciarstwa, to także czas dla rowerzystów, dla których w żadnym wypadku zima nie jest martwym sezonem. Doskonale wiemy też o tym, że do każdego sezonu trzeba się przygotować. Dla rowerzystów, podobnie jak dla kierowców, bardzo ważne są opony.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was, rowerzystów, specjalny konkurs, w którym do wygrania jest kupon rabatowy w wysokości 150 zł na opony rowerowe w sklepie Biketires.pl

Zasady konkursu w skrócie:

  • konkurs trwa od 8. stycznia 2013 r. do 8. lutego 2013 r.
  • do konkursu należy zgłaszać trasy dodane do portalu w okresie od 8. stycznia 2013 r. do 8. lutego 2013 r.
  • trasy powinny być zgłoszone w kategorii rowerowej
  • aby zgłoszona trasa była brana pod uwagę przy rozwiązywaniu konkursu jej autor zobowiązany jest także do polubienia profilu sklepu Biketires.pl (http://www.facebook.com/BikeTires) na Facebooku
  • aby zgłosić trasę na konkurs, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się w widoku dodanej trasy.

Regulamin konkursu

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.