Alpejskie abecadło

Konkurs

Póki jeszcze zima szaleje, Traseo.pl i Biuro Podróży Apter pragną Was zachęcić do śnieżnych szaleństw w scenerii, na przykład, alpejskiej. Jeśli jeszcze urlop zimowy przed Wami, a marzą Wam się wakacje na stoku najwyższego masywu górskiego Europy, nic prostszego!

Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 5 pytań konkursowych związanych z Alpami i znajomością nie tylko geografii, ale i osiągnięć alpinistów. Osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnych odpowiedzi, wygrywa bony zniżkowe dla 2 osób na wycieczki organizowane przez Biuro Podróży Apter o łącznej wartości 1000 zł.

A oto pytania konkursowe...

  1. Kto i w którym roku, jako pierwszy zdobywca, wszedł na Mont Blanc?
  2. Jak nazywa się największy w rejonie Mont Blanc lodowiec - jest to jednocześnie największy lodowiec w Alpach Francuskich?
  3. Na jaki szczyt wjeżdża najwyżej położona w Masywie Mont Blanc (jednocześnie w całej Francji) kolejka linowa?
  4. Jak nazywa się dolina w Masywie Mont Blanc, którą zjeżdżają narciarze z okolicy Aiguille du Midi do stacji na Montenvers?
  5. Podaj nazwę szczytu w Masywie Mont Blanc, na którym zbiegają się trzy granice - włoska, francuska i szwajcarska?Odpowiedzi należy przysyłać w dniach 16-29 lutego 2012 r. na adres mailowy konkurs@traseo.pl.

Zniżki obejmują wszystkie oferty prezentowane na stronie Biura Podróży Apter za wyjątkiem wyprw z cyklu „Góry na weekend” oraz „Ekspresowo wokół Mount Blanc”.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.