Mapy turystyczne w aplikacji

Wygraj kask rowerowy w zimowym konkursie foto

Zachęcamy Was do aktywnego spędzania czasu o każdej porze roku - zwłaszcza zimą, a przede wszystkim - po Świętach ;) żeby nie przybrać za mocno tu i ówdzie wsiadajcie na rower! Róbcie przy okazji zdjęcia, aby zgłosić je do naszego konkursu, w którym do wygrania jest kask GIANT RAIL off-road blue ufundowany przez sportattack.pl

konkurs-fb2.jpg

Zdjęcia można zgłaszać na kilka sposobów - tradycyjną drogą mailową, przez oznaczenie zdjęć na Facebooku lub Instagramie #jazdapokask. Zgłoszenia mailowe przyjmowane są pod adresem konkurs.traseo@gmail.comWszystkie zgłoszenia są równoważne - czy prześlesz je mailem, czy udostępnisz na swoim profilu, masz takie same szanse na wygraną! 

Cenimy jakość, estetykę i ciekawe kadry - ruszajcie na rowerowe trasy! 

Kilka słów o nagrodzie:

kask.jpgDzięki swoim parametrom doskonale sprawdza się podczas XC czy wyścigów Enduro.

Przedłużony daszek w motorowym stylu można niezwykle łatwo regulować i równie szybko zdjąć. Jest on także kompatybilny ze zintegrowanym systemem zapobiegającym zsuwaniu się paska gogli.

Zintegrowany System Pasków (ESS) to połączenie elementów zapewniających doskonałą wygodę, bezpieczne dopasowanie, a także prostą i intuicyjną regulację. System pokrętła CINCH PRO™ współpracuje z Optymalnym Połączeniem Pasków (OPD) i okalającą głowę siatką dopasowującą LiteForm™.

Kask jest kompatybilny z GoPro.

 

 

Sponsor nagrody

logo70-5-5.png

 

REGULAMIN KONKURSU

Opublikowano 29 grudnia 2017 przez traseo