Mapy turystyczne w aplikacji

Rower towarowy - stylowy design i funkcjonalność dla każdego!

Cargo Bike, czyli rower towarowy, jest od kilku sezonów najmodniejszym typem roweru, który coraz częściej można spotkać na ulicach polskich miast. Nie bez przyczyny jest to wybór wielu Polek i Polaków - jego funkcjonalna skrzynia i stylowy design sprawiają, że jest atrakcyjny pod bardzo wieloma względami.

Rower cargo idealnie sprawdza się do przewożenia różnych towarów, dzięki czemu znajduje swoje zastosowanie w wielu mobilnych biznesach. Świetnie sprawdza się też przy większych wyprawach, gdy trzeba przetransportować naprawdę ciężkie przedmioty. Dodatkowo, rowery towarowe są zaprojektowane tak, aby spokojnie i bezpiecznie przewozić swoje pociechy. Model City, czyli dwukołowy rower cargo, jest idealny do przewozu nawet dwójki dzieci!

Przejażdżki rowerowe nie służą tylko rekreacji. Coraz więcej Polaków wybiera ten środek transportu, aby odwozić dziecko do szkoły, robić duże zakupy, a nawet rozkręcać mobilny biznes. W odpowiedzi na oczekiwania tych osób, FOODBIKE proponuje rowery towarowe, dzięki którym będzie można z łatwością wykonać wszystkie te czynności!

trojkolowy-rower-towarowy-cargo-curve-1.jpg

Mobilny biznes i rowery towarowe to przepis na sukces!

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na mobilny biznes. Dlaczego? Wpływ na to ma nie tylko niższy próg wejścia w inwestycję, ale także moda, która od kilku lat ogarnia całą Polskę.

W jaki sposób rowery towarowe znajdą swoje zastosowanie w biznesie? Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia ich właścicieli! Świetnie nadają się do dostarczania jedzenia na zamówienie, rozwożenia codziennego cateringu albo sprzedaży np. kanapek. Mobilna gastronomia kwitnie szczególnie w okresie letnim, ale rowery towarowe dobrze poradzą sobie z transportem jedzenia także w trudniejszych warunkach atmosferycznych. Są także coraz częściej używane przez firmy kurierskie oraz innych właścicieli firm, którzy chcą szybko dostarczyć towar klientom znajdującym się niedaleko. Rowery towarowe FOODBIKE są na tyle smukłe, że bez problemu można się na nich poruszać po zatłoczonym mieście, ale radzą sobie też na dłuższych trasach.

Za ciężko? Pokonywanie długich dystansów z dodatkowym obciążeniem może być bardzo wyczerpujące. Dlatego FOODBIKE proponuje, aby zainwestować we wspomaganie elektryczne! Rower elektryczny znacznie ułatwi i usprawni pracę!

Rowery towarowe to bezpieczna i radosna podróż dla Twoich dzieci!

Rowery towarowe od FOODBIKE to niezaprzeczalnie najlepsza i najbezpieczniejsza opcja przewozu Twoich pociech! Niezależnie od tego, czy to rodzinna wyprawa po wiejskich dróżkach, czy codzienna podróż przez zatłoczone miasto - rower towarowy i specjalna, przystosowana do przewozu dzieci przyczepka zapewni im pełen komfort i bezpieczeństwo!

Rower został stworzony z myślą o bezpieczeństwie, dlatego każda skrzynia ładunkowa jest wzbogacona o pasy. Dodatkowo, dwukołowy rower cargo od FOODBIKE to jest wyposażony w specjalną ławeczkę, którą można wymienić na fotelik dziecięcy lub niemowlęcy. Oferujemy także daszek na skrzynię cargo z nieprzemakalnego materiału, aby osłonić pociechy od deszczu, wiatru czy Słońca. Połącz ulubiony sport i spędzanie czasu z najbliższymi - zainwestuj w rower towarowy od Foodbike!

FOODBIKE oferuje wyłącznie rowery towarowe najlepszej jakości!

Bezpieczeństwo i wytrzymałość to podstawa. Dążymy do tego, aby każdy rower od FOODBIKE spełniał najwyższe standardy wykonania i estetyki tak, abyś nie musiał korzystać co chwilę z serwisu! Nasze rowery towarowe i gastronomiczne są solidne, funkcjonalne, a także dostosowane do miejskich warunków. Ich smukła konstrukcja zapewnia wygodę i komfort przemieszczania się. Zdecydowanie możesz przewozić nimi towar oraz swoje pociechy bez zmartwień i stresu, że coś im się stanie.

Zastanawiasz się nad kupnem roweru cargo? Cóż, liczne rowery towarowe przemieszczające się po miastach to najlepsza reklama i potwierdzenie, że zdecydowanie warto w nie zainwestować! Nie wahaj się, skontaktuj się z nami i już w tym sezonie wyjedź na miejskie ulice na nowym rowerze!

Opublikowano 21 sierpnia 2019 przez admin