Mapy turystyczne w aplikacji

Noclegi w Warszawie dużo tańsze od hoteli. Zobacz!

W Warszawie nie brakuje miejsc noclegowych. Baza jet nieustannie rozbudowywana i każdy, kto nawet w ostatniej chwili potrzebuje znaleźć nocleg w stolicy nie będzie miał z tym najmniejszego problemu. Nie jest to jednak wyłącznie zasługa wzrostu liczby pokojów hotelowych - raczej liczby samodzielnych apartamentów, które turyści oraz osoby przybywające do Warszawy w celach biznesowych wynajmują o wiele chętniej. Skąd to zainteresowanie?

Pobyt w hotelu najczęściej rezerwuje się z dużym wyprzedzeniem. Nie tylko z uwagi na niższą cenę, ale przede wszystkim dlatego, żeby mieć możliwość wyboru dokładnie takiego pokoju, jaki jest nam potrzebny. Poszukiwanie miejsca w hotelu, kiedy jesteśmy już na miejscu - bez względu na to, czy zależy nam na pokoju jednoosobowym czy dla rodziny - jest raczej z góry skazane na porażkę. Nie będziemy mieli natomiast kłopotu ze znalezieniem samodzielnego apartamentu. 

Wysoki standard apartamentów

Rynek apartamentów oraz mieszkań na wynajem w Warszawie jest naprawdę bogaty. Lokale przeznaczone pod wynajem rozmieszczone są w doskonałych lokalizacjach, także w bezpośredniej bliskości dworca Warszawa Centralna. Bez problemu znajdziemy nocleg w miejscu, do którego wprost z pociągu powędrujemy piechotą albo korzystając z komunikacji zbiorowej.

Jeśli zależy nam na tym, żeby dojechać do Warszawy samochodem, ale potem zaparkować go na kilka dni i po stolicy poruszać w inny sposób, na pewno znajdziemy apartament umożliwiający nam dostanie się we wszystkie interesujące nas miejsca bez konieczności korzystania z auta. Standard apartamentów i mieszkań na wynajem w niczym nie ustępuje wysokiemu standardowi apartamentów i pokojów hotelowych, ale samodzielne apartamenty w Warszawie mają tę zaletę, że dają wynajmującym całkowitą niezależność i swobodę dysponowania sobą bez konieczności oglądania się na zorganizowany rytm dnia obowiązujący w hotelach. 

noclegiwwarszawie.jpeg

Nocleg w Warszawie, w apartamencie o wysokim standardzie to gwarancja, że na miejscu znajdziemy w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę oraz dostęp do internetu. W wielu przypadkach apartamentowi przypisane jest miejsce parkingowe, znika więc konieczność poszukiwania ogólnodostępnego płatnego parkingu na terenie miasta. W ofertach znajdziemy informacje nie tylko o wyposażeniu każdego apartamentu czy mieszkania, ale i o tym, czy właściciele określają go jako lokal przyjazny dla dzieci i czy akceptują zwierzęta. W każdym indywidualnym przypadku warto sprawdzić jak liczona jest doba hotelowa i czy właściciel życzy sobie, aby wcześniej poinformować go o planowanej godzinie przybycia. 

Ponieważ bazę apartamentów i mieszkań na wynajem w Warszawie przeglądać można online, decyzja o poszukiwaniu noclegu może zapaść nawet w ostatniej chwili. Jeśli lokal ma status "wolny", warto skontaktować się z właścicielem i ustalić, czy mieszkanie jest przygotowane do wynajęcia od ręki, czy np. wiąż czeka na zrobienie porządku po gościach, którzy dopiero je opuścili. 

Najlepszy nocleg w Warszawie

Niekrępujący samodzielny apartament albo mieszkanie zlokalizowane w optymalnym dla nas miejscu to najlepszy nocleg w Warszawie. Przeszukując bazę noclegów https://www.cityapart.pl/ możemy od razu wybrać interesujące nas parametry i w ten sposób zawęzić poszukiwania. Na stronie znajdziemy także wyeksponowane oferty specjalne oraz ofertę last minute.  

Zamiast wybierać pokój w drogim hotelu, warto więc postawić na tańsze ale nie mniej komfortowe apartamenty i mieszkania na wynajem, które sprawiają, że nie czujemy się w Warszawie gośćmi, a zaczynamy mieć wrażenie, że jesteśmy mieszkańcami stolicy. 

Nocleg w Warszawie nie musi już wiązać się gigantycznymi kosztami, nawet jeśli przybywamy tu całą rodziną na kilka czy kilkanaście dni. Cenniki noclegów w samodzielnych apartamentach są tak formatowane, że im więcej czasu planujemy spędzić w stolicy, tym mniejszy jest koszt jednego noclegu. Przy pobytach długoterminowych w cenie wynajmu apartamentu oferowany jest transport z lotniska do mieszkania. Do cen za pobyty w okresie od 29 grudnia do 3 stycznia dolicza się 40%. Rezerwując apartament na dzień przed lub w dniu przyjazdu otrzymujesz cenę Last Minute.

Opublikowano 4 czerwca 2019 przez admin