Mapy turystyczne w aplikacji

Dołącz do naszego zespołu, szukamy współpracowników!

Firma Amistad Sp. z o.o. szuka osoby na płatny staż dla absolwentów (z możliwością przedłużenia współpracy na umowę o pracę) w dziale handlowym na stanowisko młodszy specjalista ds sprzedaży / asystent w dziale handlowym.

Niewymagane doświadczenie zawodowe (sprzedaż usług mobilnych, internetowych i wydawniczych - zwłaszcza w turystyce)

To praca dla osoby, która - jest absolwentem szkoły wyższej (wymóg formalny),

  • chciałaby rozwijać się w kierunku handlowym,
  • lubi pracę z ludźmi, w tym rozmowy telefoniczne czy spotkania wyjazdowe,
  • jest skrupulatna, dokładna, dobrze zorganizowana,
  • jest nastawiona na realizację celów, lubi wyzwania i łatwo się nie poddaje,
  • jest pasjonatem odkrywania walorów Polski, turystyki,
  • lubi nowe technologie, odnajduje się w sferze Internetu i mobile'u.

Szukamy osób, które cechuje: rzetelność, komunikatywność, dobra organizacja pracy, skrupulatność, samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności sprzedażowe i negocjacyjne, umiejętność prowadzenia samochodu oraz otwartość na okazjonalną pracę w terenie (wyjazdy, spotkania u klientów, obecność na targach etc).

Mile widziane: zainteresowania aplikacjami mobilnymi i Internetem, a także wiedza z zakresu geografii Polski oraz zainteresowania turystyczno-podróżniczo-sportowe. Dodatkowym atutem kandydata na to stanowisko będzie użytkowanie przez niego Traseo.

Staż polegać będzie na: kontakcie telefonicznym, mailowym i osobistym z klientami (biznesowymi, samorządowymi, z sektora pozarządowego i in.), prezentowaniu ofert; przygotowywaniu ofert i prezentacji, przygotowywaniu i negocjacji umów oraz realizowaniu innych form podtrzymywania kontaktów z klientem. Praca dotyczyć będzie sprzedaży usług mobilno-internetowych, wydawniczych, marketingowych związanych z promocją regionalną w turystyce, a także sprzedaży różnych form reklamy internetowej na turystycznym portalu oraz inną pomoc w Dziale Handlowym.

Oferujemy: kilkumiesięczny płatny staż, po okresie stażowym możliwe zatrudnienie etatowe.

Miejsce pracy: centrum Krakowa oraz okazjonalne wyjazdy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: biuro@amistad.pl. W tytule e-maila prosimy podać: „Specjalista ds. sprzedaży".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Opublikowano 17 czerwca 2019 przez admin