Mapy turystyczne w aplikacji

Autokarem po Europie

Sezon zimowy jest dobrym czasem na zaplanowanie wiosennych i letnich wyjazdów – na dłuższy urlop lub krótki weekendowy wypad. Majówka w 2018 roku wypada całkiem sensownie, dlatego też warto rozważyć nieco dłuższy wyjazd w jedno z europejskich miast.

W dobie coraz łatwiejszego dostępu do egzotycznych destynacji turystycznych często zapominamy o tym, co mamy blisko – Lwów, Praga, Bratysława czy Wiedeń. Może zamiast podróży na Malediwy zdecydujemy się odwiedzić sąsiadów? Gorąco zachęcamy – są to europejskie perełki, których nie można nie znać!2281553412376442230076783427864919512300038n.jpg Warto rozważyć podróż autobusem – ominiemy dzięki temu limit bagażu i stresującą (dla niektórych) kontrolę na lotnisku. Czas dotarcia na miejsce będzie nieco dłuższy, ale podróż nocą, w komfortowym autobusie, nie musi być udręką. Coraz więcej firm stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i wygodę podróżnych, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen. Niektóre bilety, np. na trasie Kraków – Lwów można kupić już za 15 zł! Brzmi rewelacyjnie! Także inne europejskie miasta można odwiedzić za niewielką kwotę, korzystając z oferty busfor.pl – jest to serwis do wyszukiwania i zakupu biletów autokarowych. Na stronie można przejrzeć wszystkie dostępne warianty podróży i kupić bilety płacąc kartą płatniczą lub gotówką w kasach partnerów. Busfor skupia ponad sześćdziesięciu przewoźników, dzięki czemu oferta przejazdów jest bardzo szeroka.

 

Busfor to także aplikacja mobilna oferująca podobne możliwości, co strona internetowa – szybko i bezproblemowo można wyszukać interesujące nas połączenie i wygodnie dokonać płatności przez aplikację. Ciekawą opcją jest także synchronizacja z kontem użytkownika: bilety kupione przez stronę www mogą z powodzeniem znaleźć się w aplikacji – i już mamy bilet w kieszeni! Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play oraz App Store.

 

 

Opublikowano 23 listopada 2017 przez traseo