Mapy turystyczne w aplikacji

Żyjesz w biegu i nie masz na nic czasu? Poznaj ofertę komórkową dla Ciebie

Szukasz oferty, która nadąży za szybkim tempem Twojego życia, a przy tym da Ci niezależność i wolność? Nie chcesz zaprzątać sobie głowy dodatkowymi formalnościami, takimi jak podpisywanie umów czy regularne doładowanie konta? Jeśli tak, to oferta Orange Flex została stworzona właśnie dla Ciebie.

Minimum formalności

Jeśli chcesz skorzystać z najnowszej oferty Orange Flex, nie musisz nawet odrywać się od swoich zajęć, by udać się do salonu i zarejestrować numer lub podpisać umowę. Możesz zrobić to w kilka minut, online za pomocą smartfona! Wystarczy, że pobierzesz aplikację Orange Flex i wykonasz kilka prostych i szybkich kroków. Rejestracja numeru odbywa się w aplikacji. Wystarczą zdjęcia Twojego dokumentu tożsamości oraz selfie. W ciągu kilku minut Orange potwierdzi, czy Ty to Ty. Twoje zdjęcia nie są przechowywane, a wszystko jest proste i bezpieczne. Wybierając ofertę Orange Flex, nie trzeba podpisywać długoterminowych umów, ani pamiętać o regularnych doładowaniach, o których zdarza się nam zapomnieć w natłoku codziennych obowiązków. Jak więc Orange rozwiązało kwestię płatności? Wprowadzając znaną i cenioną na całym świecie subskrypcję – póki jest ona aktywna, z karty klienta pobierana jest automatycznie kwota za zakupiony Plan i usługi dodatkowe. Jeżeli chcesz zawiesić lub zrezygnować z subskrypcji, wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji.


Całkowita swoboda

W Orange Flex każdy otrzymuje możliwość samodzielnego decydowania, jak będzie wyglądała jego oferta oraz modyfikowania jej w dowolnym momencie. Aby zacząć korzystać z oferty a następnie zarządzać swoim kontem, wystarczy pobrać aplikację Orange Flex, dostępną w App Store oraz Google Play.. Każdy Klient do wyboru otrzymuje 4 różnorodne Plany. Zawierają one nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y w kraju oraz w roamingu na terenie UE. W każdym Planie zawarty jest także Social Pass. Różnią się natomiast liczbą dostępnych GB. W najtańszym, kosztującym 25 zł miesięcznie Planie otrzymujemy 15 GB, w najdroższym – aż 100 GB za 80 zł. Wybór Planu nie jest ostateczny i nieodwołalny. Można go dowolnie zmieniać, zarówno na wyższy, jak i na wyższy, według własnych potrzeb. Wszystkich modyfikacji można dokonać kilkoma kliknięciami z poziomu aplikacji – bez wizyt w salonie, rozmów z Doradcami czy konieczności podpisywania aneksów do umów. Szybko i wygodnie, zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy.

 Orange Flex

Najbardziej elastyczna oferta na rynku

Do Planu podstawowego można również dobrać dodatkowe pakiety. Jeden z nich – Social Pass – posiada każdy Klient, pakiet ten zawarty jest w każdym Planie. Pozwala on na korzystanie z social mediów oraz najpopularniejszych komunikatorów bez utraty GB z Planu. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które sporadycznie scrollują Facebooka, jak i tych, które nie wyobrażają sobie przerwy dłuższej niż godzina od Instagrama.

Żyjący szybko, lecz nie chcący rezygnować z ulubionych rozrywek klienci Orange Flex, z pewnością ucieszą się z dwóch dodatkowych pakietów – Video oraz Music Pass. Umożliwiają one korzystanie z popularnych serwisów do oglądania filmów i seriali oraz streamowania muzyki bez limitu GB. Pakiety można wykupić na dowolny okres (nawet na jeden dzień w przypadku Video Pass) i równie łatwo z nich zrezygnować.

(materiał zewnętrzny)

 

Opublikowano 17 stycznia 2020 przez admin