Mapy turystyczne w aplikacji

Wyprawyrowerowe.com.pl – czyż nie warto wybrać się rowerem w ciekawe miejsca na świecie?

Oczywiście że tak! Macie niespotykaną dotąd okazję wybrać spośród wielu ciekawych miejsc, które możecie zwiedzić w sposób jakże sprzyjający zdrowiu i poprawianiu kondycji. Wyprawyrowerowe.com.pl oferują swoje wycieczki według kryteriów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Dowiemy się, czy dana wycieczka przebiega przez teren płaski, czy górzysty oraz jakie będą dystanse do przejechania. Oczywiście wszystkie atrakcje poszczególnych ofert, jak i charakter regionu każdej z wycieczek, jest szczegółowo opisany.

Jeśli np. decydujemy się na: Norwegia – Archipelag Lofotów

    …możemy zobaczyć piękny krajobraz skandynawski i nawet przeżyć wyprawę na dorsze, a także na co dzień oddychać czystym i orzeźwiającym powietrzem. Będzie to niezapomniana przygoda o dystansie około 500 km (dzienny dystans około 60 km). Trasa prowadzić będzie przez tereny zajmowane niegdyś przez legendarnych Wikingów.

 

Kolejną propozycją jest: Rumunia – Zamki Transylwanii

…niechaj nie zmrożą Waszej krwi opowieści o wampirach – śmiałkowie decydujący się na niniejszą wyprawę zwiedzą legendarny Zamek Drakuli. Przepiękne krajobrazy, które zapierają dech w piersiach i – na szczęście – w miarę płaski teren. Dla najwytrwalszych zaplanowana jest fakultatywna wycieczka malowniczą trasą Transfagarasan – przecinającą góry Fagaras. Piękne krajobrazy karpackie, urocze kościółki i ponadczasowy klimat podróży zapewniony.

A może macie ochotę wybrać się do: Portugalia – Plaże Południowej Portugalii

Obrzeże Europy – piękna Lizbona i jej niezapomniany urok. Stary most Vasco da Gama na ujściu do Oceanu rzeki Tag. Fenicjańskie, mauretańskie i semickie budynki wprawią w zachwyt nawet najbardziej wymagających znawców architektury. A co powiecie na muzykę fado na żywo – tak zwany portugalski blues przy kawce? Trasy biegną tutaj przez sady oliwne i plantacje dębów korkowych. Drugi etap wyprawy to egzotyczne sady owoców cytrusowych Algarve. Oceaniczne plaże i dzikie klify… Cała wyprawa po dość płaskim terenie, z dziennym dystansem około 60 km.

A może by tak: Hiszpania – Andaluzja

… kraina wiecznego słońca Costa del Sol i Costa de la Luz, flamenco i relaks na rowerach. Trasa przebiega przez najstarsze w Europie miasto Cadiz (Kadyks) i Sewille. Błękitne morze, monumentalne góry i okazja spotkania małp żyjących w swoim naturalnym środowisku.

 

Biuro podróży Wyprawyrowerowe.com.pl oferuje także transport rowerów i grup rowerowych: http://wyprawyrowerowe.com.pl/transport/. Zatem jeśli paczka przyjaciół planuje swoją wyprawę – może liczyć na pomoc logistyczno-techniczną.

Wyprawyrowerowe.com.pl organizuje także rowerowe wyjazdy integracyjne dla firm dbających o swoich pracowników: http://wyprawyrowerowe.com.pl/wyprawy-firmowe-grupowe/

Możecie też wypożyczyć rowery licząc na transport w dowolne miejsce Europy: http://wyprawyrowerowe.com.pl/wynajem-rowerow/

Tekst: Marcin Barszcz

Opublikowano 23 września 2016 przez traseo