Mapy turystyczne w aplikacji

Wyjazd na "naładowanie baterii" - 5 pomysłów

Wypoczynek w leśnym zaciszu

Las, przyroda, natura pozwoli nam odzyskać siły i maksymalnie się zregenerować. W takim miejscu można poczuć jedność z przyrodą i nie zamartwiać się codziennymi, rutynowymi sprawami. Możemy zdecydować się zarówno na wyjazd z rodziną, a także samemu. W obu przypadkach z pewnością znajdziemy mnóstwo atrakcji tych sportowych, jak i typowo wypoczynkowych. Taka opcja jest zdecydowanie korzystna, zwłaszcza dla osób, które na co dzień mieszkają w metropoliach i pragną na chwilę uciec od zgiełku, hałasu i szumu miasta. Najlepiej więc wybierać hotele, które otoczone są drzewami i naturą. 

Hotel ze SPA, czyli maksymalny poziom regeneracji

Dla osób, które są spragnione masaży, pragną się zrelaksować w maksymalny możliwy sposób, bardzo dobrą opcją będzie wybór ośrodka wypoczynkowego, hotelu, który oferuje także ofertę SPA. Hotel Grand Chotowa w okolicach Dębicy jest idealnym miejscem, w którym ów plan możemy zrealizować. W swojej bogatej ofercie posiada duży wachlarz możliwości wyboru masażu, a prócz tego oferuje również zabiegi kosmetyczne. Dzięki temu każdy możne znaleźć coś dla siebie.

Prócz tego posiada także ofertę tak zwanego mokrego SPA, w którym możemy skorzystać z basenów, jacuzzi, saun, tężni, a także pokoju kąpielowego. Po skorzystaniu z takiego pakietu zabiegów relaksacyjnych z pewnością będziemy się czuli bardzo odprężeni, a także naładujemy nasze baterie. 

wycieczka.jpeg

Wyjazd nad jezioro, czyli spokój i harmonia

Woda wpływa na nas bardzo kojąco i relaksująco, niezależnie od tego, czy w niej pływamy, czy po prostu znajduje się w naszym otoczeniu. Jezioro w połączeniu z otaczającymi drzewami w Hotelu Grand Chotowa, jest idealnym duetem, który pozwoli osiągnąć nam maksymalny poziom regeneracji. Prócz tego, że jezioro zapewnia niesamowite widoki, możemy skorzystać także z atrakcji wodnych, takich jak kajaki, a także rowery wodne. Jest to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla tych, którzy relaksują się podczas aktywnego wypoczynku i dla tych, którzy kochają wylegiwanie się, przesiadanie nad brzegiem. 

Wypoczynek wśród natury - duża dawka świeżego powietrza

Dzięki wypoczynkowi w miejscach, które otoczone są dziką naturą, lasami, jeziorami, możemy zaczerpnąć świeżego powietrza, którego zdecydowanie brakuje w centrach wielkich miast. Jest to bardzo zdrowe dla naszego organizmu, ponieważ przez dotlenienie mózgu, praca całego organizmu jest sprawniejsza, a my sami działamy efektywniej. Warto mieć to na uwadze podczas wybierania miejsca idealnego na wypoczynek, ponieważ dla wielu jest to okazja, by w końcu oddychać świeżym powietrzem, poczuć się zdrowiej, gdy na co dzień jest to praktycznie niemożliwe, zwłaszcza w sezonie grzewczym. 

Aktywności na świeżym powietrzu

Wszyscy, którzy kochają aktywne spędzanie czasu, prócz wyżej opisanych sportów wodnych, Hotel Grand Chotowa oferuje również inne możliwości. Ścianka wspinaczkowa, zjazd tyrolką, a także park linowy to atrakcje, które pozwolą nam, a także naszym dzieciom na udany rodzinny wyjazd. Takie rozrywki z pewnością sprawią, że wypoczynek będzie niezapomniany, a przy okazji być może spróbujemy tych atrakcji po raz pierwszy!

Opublikowano 13 kwietnia 2022 przez traseo