Mapy turystyczne w aplikacji

Mapa w aplikacji - pokaż się w Traseo!

Mapa w aplikacji Traseo to idealny sposób na to, aby wypromować swój region lub obiekt wśród turystów - nasza oferta skierowana jest do samorządów, hoteli, ośrodków rekreacyjnych - wszystkich tych, którzy działają w szeroko pojętej branży turystycznej. 

Wtraseo2.pngystarczy, że masz w swojej okolicy trasy i atrakcje, które mogłyby zainteresować naszych użytkowników. Mapowa paczka zawierać będzie informacje, które pomogą w zwiedzaniu okolicy. 

Zainteresowany? Napisz do nas na kontakt@traseo.pl - we wszystkim pomożemy i wyjaśnimy :)

Przykład?

Jakiś czas temu wprowadziliśmy do naszej aplikacji "Traseo. Szlaki, trasy, mapy" darmową mapę okolic Mszany Dolnej. Jest to efekt współpracy, jaką nawiązaliśmy z gminą. 

Mszana Dolna to mapa w aplikacji obrazująca okolice miasteczka wraz z naniesionymi trasami gpx, opisami i zdjęciami. W nowoczesny i funkcjonalny sposób pokazuje turystom największe atrakcje regionu.

Mapa została również zaimplementowana na stronę www - http://www.mszana.pl/turystyka/trasy-turystyczne-okolic.html

traseo.png

 Kolejnym przykładem mapy w aplikacji, nieco innym niż Mszana Dolna, jest mapa Bike Point - stworzona przez wypożyczalnię rowerów w Zakopanem. Jest to efekt naszej długoletniej współpracy: na mapie w aplikacji znaleźć możemy ciekawe trasy rowerowe z Podhala, atrakcje turystyczne i lokalizacje samych wypożyczalni. Mapa w aplikacji promuje się w zasadzie sama - wspólnymi siłami ją ją opracowujemy, a użytkownicy mają ogromną korzyść: otrzymują gotowy produkt! 

img-3482iphone6goldportrait.png

oferta-traseo.png

Opublikowano 8 czerwca 2018 przez traseo