Mapy turystyczne w aplikacji

Warszawskie Targi LATO

Targi LATO to wydarzenie skierowane do osób, które szukają pomysłu na letnie wakacje, weekendowy wyjazd lub chcą poznać ciekawe miejsca, które w nadchodzącym sezonie warto odwiedzić z rodziną, przyjaciółmi, czy w gronie znajomych zainteresowanych aktywnym spędzaniem czasu. Jak mówi Andrzej Kozłowski, wiceprezes firmy MT Targi Polska, organizatora targów, na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. – Zapewnimy taki program, aby każdy, kto odwiedzi Targi Lato, znalazł coś ciekawego dla siebie. Mam również nadzieję, że po raz kolejny wiele osób znajdzie inspiracje na urlop bądź krótkie wypady w Polsce – dodał.

Regionem Partnerskim XX Targów Lato jest ponownie Mazowsze. Oferta wystawców Targi Lato to wydarzenie, w czasie którego ofertę zaprezentują gminy, powiaty, miasta, regiony, hotele, pensjonaty, uzdrowiska, a także atrakcje turystyczne, szlaki i lokalne stowarzyszenia. Będą także biura podróży, których przedstawiciele będą zachęcać do wycieczek zarówno po Polsce, ale też tych zagranicznych. Dla odwiedzających, którzy lubią samodzielnie zorganizować wakacje, pomocne będzie zapoznanie się z propozycjami wydawnictw turystyczno-podróżniczych, czy ofertą przewoźników.

Muzyka, sport i zabawa Tradycyjnie już podczas Targów Lato odbywa się wiele atrakcji. Na scenie targowej przewidziane są występy zespołów tanecznych i wokalnych oraz pokazy sportowe. Chętni będą mogli wziąć udział w licznych konkursach na stoiskach wystawców, a na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody. Na terenie Eventu Rowerowego zorganizowanego na stoisku Green Velo, promującego Wschodni Szlak Rowerowy, odbędą gry i zabawy sportowo-rekreacyjne. Na najmłodszych gości targowych czekać będą atrakcje w „Bajkowym Świecie”. Jak co roku odwiedzający wybiorą Hit Lata, czyli ofertę, która spodoba im się najbardziej spośród prezentowanych podczas tegorocznej edycji targów. Jednocześnie przeprowadzony zostanie konkurs na najlepsze hasło promujące Targi Lato, a do wygrania będzie pobyt-niespodzianka dla dwóch osób.

Równolegle z Targami Lato odbędą się IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz III Targi Agroturystyka. Będzie więc można poznać smak regionalnych przysmaków i trunków z różnych części Polski, a także znaleźć miejsce na wypoczynek blisko natury.

Opublikowano 15 marca 2015 przez admin