Mapy turystyczne w aplikacji

Wakacyjny weekend nad morzem przy plaży w Sopocie

Jeśli wybierasz się do Sopotu, zapewne będziesz szukać domku lub hotelu jak najbliżej plaży. Taka lokalizacja pomaga w lepszej organizacji czasu i zapewnia bliski kontakt z naturą. Blisko morza jest też większe stężenie jodu, co również stanowi ogromną zachętę do zatrzymania w takim miejscu.

Hotel w Sopocie przy plaży - Złoty piasek i słodki relaks na wyciągniecie dłoni….

Są takie hotele, w których można czuć się jak u siebie w  domu. Oprócz bardzo dobrej obsługi goście hotelowi mają zapewnione komfortowe noclegi i pyszną kuchnię. Nie brakuje też strefy relaksu SPA i wielu innych atrakcji, które wypełniają pożytecznie czas. Jednym z takich miejsc jest Haffner: https://www.hotelhaffner.pl/ – luksusowy hotel nad morzem w Sopocie. Po wejściu na stronę pojawiają się aktualnie dostępne oferty wypoczynku. Jeśli szukasz ukojenia w zabiegach SPA, możesz wybrać pakiet obejmujący sporo zabiegów, romantycznie udekorowany pokój i pyszne, duże śniadania.

To wyjątkowy hotel przy plaży w Sopocie, który zapewnia swoim gościom. W specjalnie wytyczonych strefach wypoczynku na prywatnej plaży znajdują się leżaki i parasole przeznaczone dla hotelowych gości.  Oczywiście są też miejsca zabaw dla dzieci bogato wyposażone w kolorowe urządzenia rekreacyjne. Dzieci mogą brać udział w zajęciach organizowanych przez animatorów, dzięki czemu rodzice mają więcej czasu dla siebie, a ich pociechy przednią zabawę. W pokojach hotelowych nie brakuje wyposażenia przeznaczonego dla najmłodszych dzieci. Są to m.in: dodatkowe poduszki,  plastikowe naczynia i sztućce, łóżeczko, przewijaki czy nawilżacze powietrza.

hotel-sopot1.jpg

Pyszne jedzenie w hotelu nad morzem w Sopocie

Po słodkim relaksie na plaży przychodzi czas na relaks przy dobrym jedzeniu. W omawianym hotelu w Sopocie można liczyć na smaczną, autorską  kuchnię śródziemnomorską. Wyselekcjonowane i tylko świeże składniki zapewniają wyjątkowe doznania smakowe. Niezwykłym dodatkiem do potraw jest wino pochodzące z najlepszych winnic świata. Jeśli lubisz zacząć dzień od pysznego i pożywnego śniadania w restauracji hotelowej spełnisz swoje pragnienia. Na bufet składa się aż ponad 100 produktów, takich jak wędliny, sery, warzywa i owoce oraz dania ciepłe, np. jajecznica czy omlet. Składniki wybierane są z wielką pieczołowitością, dlatego ich smak wyjątkowo rozpieszcza kubki smakowe.

To tylko część atrakcyjnej oferty, jaką  przygotował dla swoich gości hotel na morzem – Haffner. Jeśli chcesz przeżyć cudowne chwile w malowniczym Sopocie i w pełni wypocząć, sprawdź koniecznie aktualne pakiety i ruszaj, choćby na weekend.

Opublikowano 9 czerwca 2021 przez traseo