Mapy turystyczne w aplikacji

Wakacyjny konkurs rowerowy Warki Radler

Ruszyła wakacyjna akcja rowerowa Warki Radler, której partnerem jest serwis Traseo.pl. Konkurs, realizowany na profilu marki na Facebooku, ma inspirować do letnich wypraw rowerowych. W ten sposób Warka Radler przypomina o swoim rowerowym pochodzeniu i zachęca do aktywnego spędzania lata.

Konkursowym zadaniem jest opisanie swojej autorskiej trasy rowerowej. Każdy uczestnik może dodać swoją trasę do aplikacji konkursowej, a ta najlepsza zdobędzie główną nagrodę: 10 000 zł, które przeznaczyć można na spełnienie wakacyjnych marzeń, również tych rowerowych. Do wygrania są także 2 tandemy, oraz 50 orzeźwiających zestawów Warki Radler.

Konkurs jest częścią rowerowej akcji Radlera, w ramach której uruchomiona została także strona www.trasyradlerowe.pl. Można tam znaleźć rekomendowane szlaki rowerowe w całej Polsce wraz z dokładnymi mapami i opisami. Zasoby serwisu pochodzą od partnera akcji – Traseo.pl i zostaną uzupełnione o najciekawsze trasy zgłoszone przez uczestników konkursu.

Dzięki możliwości filtrowania pod kątem swoich preferencji, każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie trasę: czy to na krótką przejażdżkę po mieście czy całodniową wycieczkę za miasto. Można ją wydrukować, wysłać mailem, podzielić się nią na swoim profilu na FB. Każda trasa opatrzona jest QR kodem i można ją szybko przenieść się do urządzenia mobilnego – np. tabletu lub telefonu, które będzie w stanie nas zlokalizować i poprowadzić.

Serwis www.trasyradlerowe.pl to letnia inspiracja dla wszystkich amatorów rowerowego wypoczynku. Niezależnie od tego, czy jeździmy rekreacyjnie czy wyczynowo, pamiętajmy, że rowerzystów obowiązują te same przepisy drogowe, co kierowców. Jedźmy więc bezpiecznie, odnośmy się do siebie z szacunkiem i pamiętajmy o rowerowym pozdrowieniu. A kiedy dotrzemy do celu, przyjdzie czas na Warkę Radler, która idealnie ugasi pragnienie i zwieńczy wyprawę.

Traseo.pl to serwis i aplikacja dla pasjonatów aktywnego trybu życia i podróży, miłośników map i systemów GPS w turystyce. Jest to bogaty zbiór gotowych pomysłów na trasy zwiedzania dla turystów pieszych i rowerowych, motocyklistów, kajakarzy, żeglarzy, narciarzy, etc. Traseo.pl, dzięki aplikacjom mobilnym na platformy iOS, Android, Java i Blackberry, umożliwia w bardzo prosty sposób rejestrowanie i publikowanie zapisów swoich śladów GPS na mapie, czyli tworzenie tras – propozycji wycieczek wraz z opisem, zdjęciami i ciekawymi miejscami po drodze. Internauci dodali na stronie blisko 14 tysięcy tras, a społeczność Traseo liczy już ponad 10 tysięcy użytkowników.

Najbardziej rowerowa historia marki Radler

Historia Radlera nieodłącznie związana jest z rowerami. W 1922 r. nieoczekiwany najazd 13 000 rowerzystów na monachijską piwiarnię zmusił jej właściciela Franza Xavera Kuglera do szukania sposobu na kończące się zapasy piwa. Zmieszał więc pozostałe piwo z cytrynową lemoniadą i z dumą oświadczył, że wymyślił tę mieszankę tylko dla rowerzystów, a napój nazwał Radlermass (po niemiecku Radler oznacza rowerzystę, a Mass litr piwa). Lekki i pełen smaku Radler od Warki zawiera 2% alkoholu. Receptura oparta jest w 40% na jasnym piwie Warka, do którego dodano 60% lemoniady. Połączenie dwóch tak orzeźwiających składników doskonale orzeźwia. Radler Warka dostępna jest w wersji klasycznej – cytrusowej, a także w zupełnie nowej i cieszącej się wielkim uznaniem konsumentów wersji jabłkowej, wprowadzonej na rynek w kwietniu tego roku.

Więcej informacji:

Gabriela Żółtaniecka | Project Manager, Roots PR sp. z o.o., tel. 602 611 890,
e-mail: gabriela.zoltaniecka@rootspr.pl

Anetta Gołda | Brand PR Manager, Grupa Żywiec S.A  tel.: 515 215 793, 22 537 62 09,
e-mail: anetta.golda@grupazywiec.pl

Ewelina Wolna | Brand Manager Traseo.pl, Grupa Amistad tel. (12) 422-99-22,
email: ewelina.wolna@gpsfriendly.com

 

Opublikowano 24 lipca 2013 przez admin