Mapy turystyczne w aplikacji

Wakacje w Meksyku – all inclusive czy wycieczka objazdowa?

Meksyk jest krajem niezwykle różnorodnym. Miłośnicy zwiedzania znajdą tu prekolumbijskie budowle Majów i Azteków, tętniące życiem Mexico City czy inne postkolonialne miasta ze wspaniałą architekturą. Natomiast na fanów wypoczynku czekają luksusowe kurorty usytuowane przy białych piaszczystych plażach. A ty, którą opcję wolisz? Sprawdź, co wybrać - all inclusive czy wycieczkę objazdową po Meksyku.

Wakacje w Meksyku - wypoczynek w wersji all inclusive

Dla tych, którzy na wakacjach lubią przede wszystkim odpoczywać, świetną opcją jest wykupienie wczasów w opcji all inclusive. Podczas pobytu nie musisz się martwić zupełnie o nic – pełne wyżywienie, przekąski w ciągu dnia oraz napoje, zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe na terenie hotelu są zapewnione przez cały dzień. W trakcie takich wakacji w Meksyku praktycznie nie musisz ruszać się poza ośrodek i możesz całkowicie oddać się błogiemu lenistwu.

Hotele w Meksyku znane są z:

 • znakomitej obsługi,
 • wyrafinowanego wyżywienia,
 • świetnej infrastruktury,
 • dostępu do przepięknych plaż,
 • basenów czy obiektów sportowych.

Zawsze można ruszyć się poza hotel i nieco pozwiedzać - wystarczy skorzystać z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych. All inclusive w Meksyku to więc znakomita opcja gwarantująca beztroski wypoczynek!

meksyktulummajowie.jpg

Fot. Rainbow

Zrelaksuj się na wakacjach w Meksyku z biurem podróży Rainbow: https://r.pl/meksyk

Meksyk - wycieczki objazdowe, czyli zwiedzanie pełną parą!

Jeśli chodzi o propozycje wycieczek objazdowych po Meksyku, to biuro podróży Rainbow oferuje całą gamę programów - każdy z nich jest bogaty w niesamowite atrakcje.

Możesz wybrać krótsze, 9-dniowe wycieczki, które tak jak np. Siedem cudów Jukatanu skupiają się wyłącznie na atrakcjach tego półwyspu, bądź takie dające możliwość zapoznania się szerzej z tym krajem, jak np. Hasta la vista Mexico!, na którym, oprócz atrakcji Jukatanu (centra religijne Chichen Itza, Uxmal i Palenque), można zobaczyć też piękną zabudowę Campeche i Meridy, wodospad Eyipantla czy Mexico City.

Bardzo ciekawa jest wycieczka objazdowa po Meksyku Azteckie serce Meksyku (9 dni), gdzie można zobaczyć:

 • Mexico City,
 • zabytkowe miasteczka Guanajuato, Taxco, San Miguel,
 • ruiny miasta Teotihuacan,
 • największą jaskinię Meksyku w Cacahuamilpa.

Niemniej interesujący jest też program wycieczki Meksyk od pierwszego wejrzenia (9 dni), gdzie można poczuć Karaibski luz wyspy Holbox oraz zobaczyć:

 • rezerwat przyrody Rio Lagartos,
 • strefy archeologiczne Uxmal i Labna,
 • ciekawe zabytki – prekolumbijskie Chichen Itza, kolonialne miasta Valladolid i Merida.

Dla osób bardziej zainteresowanych zwiedzaniem proponujemy dłuższe wycieczki objazdowe – Meksyk kolonialny (12 dni), Meksyk znany i nieznany (14 dni) czy też najbogatsze pod względem atrakcji programy Wielka, meksykańska wyprawa (16 dni) i Meksyk od Pacyfiku po Atlantyk (16 dni).

Jedno jest pewne, niezależnie od tego, którą wycieczkę objazdową po Meksyku wybierzesz, poznasz niesamowitą historię i kulturę tego egzotycznego kraju. Zawsze możesz też połączyć przyjemne z pożytecznym i zdecydować się na objazd z wypoczynkiem.

Artykuł sponsorowany

Opublikowano 26 stycznia 2023 przez traseo