Mapy turystyczne w aplikacji

Twoja mobilna mapa offline z trasami turystycznymi i ciekawymi miejscami

 twoja-mapa-mobilna-na-zamowienie.jpg

Dla kogo? 

Oferta skierowana jest do podmiotów związanych z turystyką - hoteli, ośrodków rekreacyjnych, wypożyczalni rowerów, a także gmin i jednostek samorządowych. Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do tych, którym zależy na promocji swojej okolicy, na ułatwieniu turystom jej poznania. Dla tych obiektów, gmin i regionów, które idą z duchem czasu i chcą skorzystać z bardzo przystępnej cenowo oferty mapy na urządzenia mobilne.

Dlaczego warto? 

Aplikacje mobilne i przewodniki w formie elektronicznej to z pewnością przyszłość. Obecna młodzież już prawie nie korzysta z wersji papierowych map i przewodników. Traseo to portal i aplikacja, z której dziennie korzysta kilka tysięcy osób. My dajemy Ci możliwość stworzenia mapy w wersji elektronicznej i jednoczesnego pokazania Twojego obiektu w Traseo. Dzięki temu oprócz mapy, zyskasz reklamę wśród naszej społeczności. Trafisz do odpowiedniej grupy odbiorców. Nie musisz nic robić nasi użytkownicy sami Cię zauważą.  

 

Jesteś zainteresowany naszą propozycją? Zapytaj o szczegóły: kontakt(at)traseo.pl

mapa-mobilna-w-traseo.jpg

Co wyróżni twoją mapę na portalu Traseo? 

Użytkownik odwiedzający Traseo ma do wyboru ponad 320 map (oferta ciągle się poszerza). Twoja mapa może być jedną z bezpłatnych map, które zaoferujesz użytkonikom. Mapy bezpłatne mają osobną zakładkę, co wyróżnia je od pozostałych i od razu wzbudza zainteresowanie użytkowników. Możesz też zaoferować swoim klientom mapę, którą będzie można pobrać jedynie za pomocą specjalnego kodu (vouchera), to Ty zdecydujesz, kto otrzyma kod.

ksiegarnia-mapy-traseo.jpg

Jak wygląda opracowanie mapy?

Do opracowania mapy potrzebujemy podkładu mapowego. Jeśli posiadasz mapę papierową swojego regionu np. gminy, możemy ją wykorzystać. Drugie rozwiązanie to skorzystanie z podkładu mapowego OpenStreetMap, który profesjonanie opracowany graficznie i ostylowany, różni się znacząco od podkładów dostępnych w Internecie.   

Zamawiający otrzymuje również dostęp do panelu administracyjnego, przez który może dodawać trasy i waypointy (w początkowej fazie współpracy trasy i waypoint mogą zostać dodane przez nas, według wytycznych). Dzięki dostępowi do systemu zarządzania treścią, mapa może być przez Ciebie na bieżąco aktualizowana.

 

1. Użytkownik instaluje na swoim telefonie darmową aplikację Traseo

2. W aplikacji - na liście map - wyszukuje Twoją mapę.

3. W zależności od wybranej przez Ciebie opcji, pobiera mapę za darmo lub wykorzystuje kod z otrzymanego od Ciebie vouchera.

4. Podczas wycieczki turysta może zlokalizować się na pobranej mapie za pomocą GPS. Mapy działają offline.

 

Przykład realizacji mapy mobilnej

Przykład 1. Mapa Bike Point w Zakopanem - mapa przygotowana dla wypożyczalni rowerów Bike Point - trasy i waypointy zostały przesłane przez Zamawiającego, podkład opracowany na podstawie danych z OpenStreetMap (specjalnie ostylowany i wzbogacony graficznie, różniący się od powszechnie dostępnych podkładów). W opisie mapy znajdują się linki do strony www Zamawiającego. Zobacz >> 

mapa-mobilna-bike-point-zakopane.jpg

 

mapa-mobilna-mszana-dolna.jpg

Przykład realizacji mapy mobilnej

Przykład 2. Mapa Gminy Mszana Dolna - mapa przygotowana dla gminy - trasy i waypoiny wybrane zostały z bazy Traseo.pl, podkład mapowy przygotowany przez wydawnictwo Compass. Współpracujemy z wieloma innymi wydawcami map w Polsce - wiele więc zależy od Państwa preferencji i lokalizacji (koszty podkładu mapowego i kalibracji musiałyby być omówione indywidualnie. Zobacz >>

 

Jesteś zainteresowany naszą propozycją? Zapytaj o szczegóły: kontakt(at)traseo.pl

 

Opublikowano 2 kwietnia 2019 przez traseo