Mapy turystyczne w aplikacji

Travenalia 2015 – Kraków, 24 i 25 października

Już kolejny raz począwszy od 2010 roku, w krakowskiej Auli o nazwie Auditorium Maximum zbiorą się jedni z najodważniejszych i „najtwardszych” podróżników Polski. Opowieści o samotnych podróżach po Islandii, motocyklowych przeprawach przez Maroko, wspomnienia z wysp Oceanii, setki zdjęć ze wszystkich części świata, niesamowite spotkania z ludźmi , czyli jednym słowem… TRAVENALIA!!!

Szósta edycja tego wydarzenia po raz kolejny daje możliwość zbliżenia się i poznania najbardziej zagadkowych krain świata. Ten festiwal podróżniczy to świetna okazja dla każdego – gdyż jest to impreza otwarta – do  zaplanowania własnych podróży, zainspirowania się przygodami innych i odważenie się na przeżycie niesamowitych przygód! To także świetna alternatywa do spędzenia popołudnia lub wieczoru w gronie rodzinnym czy też z przyjaciółmi.

Już niedługo, bo w sobotę i niedzielę 24 i 25 października przy ulicy Krupniczej  33 w Krakowie spotkania, zdjęcia, filmy i.. konkursy ! Atrakcyjne nagrody czekają dla najodważniejszych w przerwach między prelekcjami. Wraz z Uniwersytetem Jagiellońskim organizatorzy serdecznie zapraszają na Festiwal i do śledzenia strony internetowej: www.travenalia.pl

Opublikowano 5 października 2015 przez admin