Mapy turystyczne w aplikacji

Traseo z mapami Ustronia od MARROB.Studio na zawodach Orłowa Trail

Międzynarodowy Bieg Górski Orłowa Trail już za dwa tygodnie! Przypomnijmy, że jest to pierwsza edycja biegu rozgrywającego się w sercu Beskidu Śląskiego – Ustroniu. Zawodnicy zmierzą się z dystansem 22 km i sumą przewyższeń 1300 m. Jest nam niezwykle miło pisać o tych zawodach, ponieważ właśnie tutaj inaugurację będzie miała nowa funkcja Traseo – trasy przypięte, pobierane od razu z mapą offline!

img-0457b.pngDo tej pory mieliśmy możliwość pobierania map offline oraz późniejszego przypinania do nich wybranych tras. W nowej funkcji nie trzeba już będzie wyszukiwać ciekawych tras w okolicy, ponieważ najważniejsze zostaną pobrane od razu z mapą – oczywiście nadal będzie można przypinać własne trasy.

Na razie jest to opcja dołączona wyłącznie do mapy „Ustroń i okolice” od wydawnictwa MARROB.Studio. 

Z okazji biegu Orłowa Trail do mapy zostanie przypięta trasa zawodów, natomiast w późniejszym czasie, wraz z pobraną mapą Ustronia, otrzymacie paczkę najciekawszych tras – można je odpinać i przypinać, wyświetlać tylko jedną, kilka lub wszystkie, zupełna dowolność!

Przypięte do mapy trasy można wyświetlić lub ukryć za pomocą przycisku, który przy mapie „Ustroń i okolice” pojawi się po lewej stronie ekranu.

Zawodnicy biorący udział w biegu otrzymają voucher uprawniający do bezpłatnego pobrania mapy „Ustroń i okolice” oraz wersję papierową mapy.

Zapraszamy do Ustronia!

 

  

Opublikowano 9 października 2017 przez traseo