Mapy turystyczne w aplikacji

Traseo.pl odcina się od spamerów

Drodzy użytkownicy, zaczęły do nas dochodzić coraz bardziej niepokojące sygnały, że nasz serwis zasypywany jest przez spamerów, którzy poprzez założenie u nas konta pozycjonują swoje własne, nie do końca przyzwoite, strony. Po odkryciu ogromnej skali zjawiska zdecydowaliśmy się zadziałać natychmiast i wszystkie takie konta usunęliśmy. Staraliśmy się wyeliminować jedynie konta spamerskie, ale jeśli przez przypadek usunęliśmy konto użytkownika, który działał w słusznej sprawie – czyli chciał dodawać i pobierać trasy, prosimy o kontakt – konto zostanie przywrócone!

Nie chcemy, aby Traseo było kojarzone z takimi działaniami, dlatego mówimy im stanowcze „nie”. W dalszym ciągu będziemy prowadzić działania zmierzające ku temu, aby w Traseo działali jedynie realni użytkownicy, dla których Traseo ma właściwą wartość. Wprowadzimy też inne zabezpieczenia przy zakładaniu konta, mamy nadzieję, że przyszli użytkownicy zrozumieją taką potrzebę.

Jeśli ktoś z Was zauważyłby niewłaściwe działania w naszym portalu, prosimy o kontakt w tej sprawie! Chcemy także serdecznie podziękować Zalando.pl – z ich strony otrzymaliśmy wsparcie w rozwiązaniu tej sprawy.

Opublikowano 22 lutego 2016 przez admin