Mapy turystyczne w aplikacji

Toyota rusza z nowymi modelami

Do 2020 roku Toyota wypuści na rynek kilkanaście nowych, ale bardzo dobrze już znanych modeli swoich aut. Pojazdy te skonstruowane będą na platformach Toyota New Global Architecture (TNGA), której celem jest znaczne obniżenie kosztów produkcji – dzięki modułowo zbudowanym platformom oraz ustandaryzowanym zakładom i liniom produkcyjnym. Nowe modele charakteryzować się będą przede wszystkim odświeżonym designem.

Pierwszy model wykorzystujący TNGA, który pojawi się na polskim rynku to Prius, którego można się spodziewać już na początku 2016 roku. Jego główną zaletą będzie 15% procentowa oszczędność w stosunku do poprzedniego modelu oraz znacznie lepsza dynamika. Być może pojawi się także wersja z napędem na cztery koła. Kolejne modele Priusa – Prius+ oraz Prius C pojawią się kolejno w 2017 oraz 2018 roku.

Na przyszły rok Toyota szykuje także jeszcze kilka innych premier – spodziewać się można dobrze znanej RAV4 w wersji hybrydowej oraz Tacomy. Nowych generacji tych modeli, opartych już na technologii TNGA doczekamy się także w latach następnych. Najpóźniej, bo w 2020 roku, na rynku zawitają modele Highlander oraz Sequoia.

Wiele z modeli Toyoty ostatnie liftingi przechodziła maksymalnie kilka lat temu, dlatego też na następne, odświeżone modele przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Z długiej listy ciekawych nowości można wymienić jeszcze następcę Supry – model sportowy opracowany przez Toyotę i BMW, spokrewniony z BMW Z4.

Tym, którzy nie mogą się doczekać zmian z pomocą przychodzą sklepy oferujące części zamienne – jeśli ktoś posiada smykałkę do mechaniki i nie boi się nowych wyzwań może spróbować samodzielnie odświeżyć nieco swój samochód – sklep internetowy www.Autoczescionline24.pl oferuje części zamienne do Toyoty i wielu innych aut dostępnych na rynku.

Opublikowano 10 sierpnia 2015 przez admin