Mapy turystyczne w aplikacji

Śniegołazy 2015 – edycja X

Akademicki Klub Kadry GDAKK ma niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na jubileuszową X edycję Śniegołazów! W tym roku już po raz dziesiąty rzucamy wyzwanie mrozom i w noc 21/22 lutego zaatakujemy Szlak Wzgórz Szymbarskich (czarny) na odcinku z Sierakowic do stacji kolejowej Wieżyca albo ze stacji kolejowej Wieżyca do Sierakowic. Jak komu wygodniej! Tradycyjnie już dwie grupy piechurów wystartują równocześnie z obu przeciwległych krańców trasy, spotkają się najprawdopodobniej gdzieś w okolicach półmetka, a następnie każda podąży w kierunku, z którego nadeszła grupa idąca z naprzeciwka. To takie proste!

Wszelkie informacje dotyczące szlaku, jego dokładny przebieg, mapa oraz kilometraż znajdziecie na stronie: pomorskieszlakipttk.pl/szlaki-piesze/wzgorz-szymbarskich

Do pokonania w tym roku są: 51,5 km szlaku, własne słabości, bardzo niskie temperatury i prawdopodobnie ogromne ilości śniegu. W ciągu dziesięciu lat historii tej imprezy nikt jeszcze nie zamarzł na śmierć, ale to jeszcze nie powód, by zlekceważyć przeciwności, którym będziemy stawiać czoło podczas tegorocznej edycji. Bądźcie gotowi – Śniegołazy to nie przelewki!

Wieczorem 21 lutego spotykamy się na stacji kolejowej Wieżyca, albo na rynku w Sierakowicach.

Obie grupy wyruszają równo o godzinie 19:45. Uczestnicy otrzymają mapy szlaku, a być może również i małą niespodziankę. Uczestnictwo w Śniegołazach jest całkowicie nieodpłatne i otwarte dla każdego, kto czuje się na siłach przebyć wyznaczony dystans. Ubezpieczamy się we własnym zakresie. Wszelkie niezbędne oraz dodatkowe informację na temat imprezy, dojazdów itp. możecie znaleźć na stronie.

Serdecznie zapraszamy!
Akademicki Klub Kadry GDAKK

Opublikowano 20 lutego 2015 przez admin